Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek bejön, ha a csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejön, ha a csaj szopás közben benyúl az ánuszotokba?

Figyelt kérdés
Mert pl. szeretné, ha egyszerre éreznétek, ahogy leszop, és közben prosztatamasszázzsal próbálkozik. Vagy teljesen no go zóna ez a terület?

2023. márc. 5. 23:59
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
96%

Már húznám is a gyűrűt az ujjára!

Az tök jó ha kérem és megteszi, de ha eleve magától, kérdés nélkül, az a legjobb.

2023. márc. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
0%
Inkább ne...
2023. márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

A válaszok alapján úgy tűnik, a többségnek bejön vagy bejönne ez a dolog. Nem akarok statisztikai adatokat levezetni ebből, de azért megnyugtató, hogy inkább igen, mint nem. Bocsi, hogy ilyen "perverz" vagyok, tényleg az lenne a cél vele, hogy óriási orgazmusa legyen az adott férfinak. És teszem hozzá, mindig is izgatta a fantáziámat ez a dolog.


21-es, irtó cuki vagy :)))) <3

2023. márc. 6. 23:48
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Elég, ha simogatja meg markolàssza a fenekem, nagy körmök oda veszélyesek ennek következtében nem tudnàm elengedni magam.
2023. márc. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem jön be! De hát nem vagyunk egyformák.
2023. márc. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak az én feleségem is ilyen ki "perverz" lenne, de sajnos nem ilyen. Én is imádnám ha ezt csinálná velem egy Nő.
2023. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönne de senki nem csinálta még sajnos.. úgy vettem észre eddig, hogy ezt nem szeretik a hölgyek..
2023. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

26 és 27 - hát kérjétek meg őket. Nyilván nálam van valami fordítva bekötve, hogy kifejezetten érdekel és csinálnám kérés nélkül is, de ez más, látjátok, én meg attól félek, hogy pont olyanba futok bele, akinél ez szóba sem jhet, aztán oda a hangulat. Tán még meg is sértődik vagy otthagy a francba.

Szóval kérjétek meg a nőket, ez nem b.uzis, oké!? Talán egyszerűen csak nem merik, mert azt hiszik, nem szabad.

2023. márc. 8. 21:58
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
28. Hiába... Ssemmi azt mondja ez nem normális dolog, meg hogy ha ilyenre van szükség menjek fiuhoz... Stb
2023. márc. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező nő,Hölgy,én szingli pasiként ilyen dologra biztos nem küldenélek el a francba,sőt...


Nagyon tudnám élvezni,ahogy így,s ilyet csinálnál pl nekem,velem!!!


Jó lenne Veled privibe beszélgetni..

2023. márc. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!