Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti vevők vagytok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti vevők vagytok a prosztatamasszázsra? Hogy hozza fel ezt egy lány nektek?

Figyelt kérdés

Nyilván minden férfinek más jön be, máshogy reagál, ahogy az én barátom is (fog majd).

De csak kíváncsiságból kérdezem, férfiak, nektek bejönne, ha a barátnőtök ujjazna hátul titeket? Illetve ezt hogy hozza fel? Szex előtt vagy már orál közben…? Azt olvastam, attól nagyobbat tudtok élvezni. Valami igazság alapja biztos lehet, mert ha én ujjazom a fenekemet, már úgy hamarabb és hosszabban élvezek, pedig nekem ott úgymond nincs semmi, szimplán erogén zóna. :D

Köszi a válaszokat!


2023. márc. 5. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagyok rá vevő, úgyhogy nekem sehogy ne hozza fel. :)
2023. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Van szád, beszélj vele.

De ha nem megy…

Nézzétek meg együtt a Cool túra című filmet, és annál a bizonyos jelenetnél kérdezd meg, hogy szerinte ez milyen…

2023. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
En szeretem “ujjazni” a parom, imadja ha oral kozben bedugom az ujjam (es nem, nem meleg). Siman nyalazd be az ujjad es szopas kozben csusztasd be neki.
2023. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ment a zöld kéz! :)

Viszont ha nem hozza fel, akkor ez nem derül ki, hogy te nem szereted. Na, pont ezért is félek egy kicsit az én páromat megkérdezni erről. :D

2023. márc. 5. 19:33
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! :)
2023. márc. 5. 19:33
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Be bizony, szerencsére a barátnőm is nyitott rá
2023. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Szopás közben nagyon jó ha ujjazzák a popólukat.
2023. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha felhozná a témát én bevállalnám! Beszélgetünk a szexualitásunkról folyamatosan, de ezt még nem hozta fel.


40F

2023. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak nekem lenne ilyen a párom.
2023. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Orál közben a legjobb felhozni, mert ahogy be van indulva, ha érdekli, akkor biztos nem mond nemet
2023. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!