Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki akarom próbálni valakin a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akarom próbálni valakin a prosztatamasszázst, de nem tudom, mit szólna hozzá?

Figyelt kérdés

Múltkor simogattam neki arrafelé, a heréi alatt, arra nem szólt semmit, de nagyon kemény lett tőle a farka, viszont olvastam róla pár cikket, és kíváncsivá tett a dolog, hogy milyen lehet, de nem merem szóba hozni, mert elvileg csomóan elítélik, hogy b*zis meg undorító, stb.


Mi lehet erről vajon az átlagnak a véleménye?


2019. aug. 24. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan hozd fel, mindent meglehet beszélni, szerintem azért nem utasítaná el a prosztatamaszázst a legtöbb férfi.
2019. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb élmény, csináld neki nyugodtan.
2019. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mernéd szóba hozzni neki?

Sztem nyugodtan kérdezz csak rá.

N

2019. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Felajánlom a prosztatámat gyakorolni!
2019. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele,vagy szex közben finoman nyúlj be neki,,a reakció sok mindent elárul, én örülnék egy ilyen kezdeményezésnek. F
2019. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszélj vele, mert ha csak úgy benyúlsz abból nagy felhaborodás lesz. Kb mintha a nőnek nyúlsz be kéretlenül. Nagyon jó ha úgy csinálják. Az viszont idő megtanulni amit nem biztos hogy lesz kedve kivárni a párodnak. Mert ha vevő az ilyesmire akkor már jelezte volna. Pl herék alatt simogatni , nyalogatni teljesen alap. Legalabb kérni. És inkább a nőn műlik hogy elkalandozik e arra...
2019. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legeslegegyszerűbb ha megkérdezed tőle. A férfiak egy része kedveli, más részük "so-so", míg vannak olyanok is akik mereven elutasítják (pont úgy ahogy a kérdésben leírtad). Hogy a partnered melyik típusba tartozik mi nem tudjuk csak ő maga, Te pedig onnan tudod meg, hogy megkérdezed tőle. Mindazonáltal itt is igaz az anális szex hármas alappillére: higiénia (tiszta ápolt kéz, körmök, műköröm kerülendő), síkosítás, fokozatosság.
2019. aug. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vezesd rá óvatosan. Felejthetetlen élményt nyujtassz neki. Volt benne részem. 40+f
2019. aug. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Isteni játék és élmény.

VISZONT !!!

Sokkal rosszabb lehet, ha valaki nem jól csinálja, vagy nem elég "játékosan", mint egy rossz orál, amiből tudjuk szintén nem kevés van :-)


Csakis türelem és simogató hozzáállással válik élménnyé, de akkor viszont atomjó és mindent visz.


Az élvezeti fokot talán ahhoz hasonlitanám, amikor egy lány a finom nyalás-ujjazástól telecsurgatja a tenyerem, vagy netán elpisili magát az önkivülettől.

2019. szept. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!