Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nudista strandra érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nudista strandra érdemes lenne menni ha 20 centis vastag péniszem van? Sok csajnak tetszene?

Figyelt kérdés

Elképzelem ahogy ott mászkálok köztük egy méretes erekcióval, a csajok meg nézhetik :)


Vagy ezeken a helyeken sok a nagyfarkú pasi így nem lennék olyan látványos?


F/32


2023. márc. 5. 18:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem, ilyen helyre naturisták járnak, nem pedig szexéhes pasik, lányok, párok. Mikor fogják már fel az ilyen emberek, hogy ez nem a szexualitásról szól, ha a természetesség érzéséről? erekcióval, nőket bámulva tényleg nagyon hamar kint találod magad, hidd el.
2023. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Ja hogy nézni se lehet ott a nőket? Beszarás....


AKkor miért jó ez az egész? Én puncit akarok látni, szép ciceket, formás női testeket és lehet hogy feláll a farkam erre igen..

2023. márc. 5. 19:22
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
Előbb lett írva, hogy miről szól a nudista strand, ha ilyen korlátolt vagy, hogy nem tudod felfogni, el se menj, kíméld meg magad is, meg a többieket is az "élménytől".
2023. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Voltam nudista strandon és nem egyszer láttam, ahogy kidobnak férfiakat, mert erekcióval mászkálnak és a nőket bámuljak. Ahogy már előttem is írták, ez nem erről szól, szóval ha nem tudod magad tűrtöztetni, akkor ne menj nudista helyekre, hanem nézegess meztelen nőket otthon, online.
2023. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%

"Vagy ilyen helyekre csak impotens öregurak meg vénasszonyok járnak?"


Hát, nagyrészt igen.

2023. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Menj inkább szwingerklubba lóbálni.
2023. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%
Ugy hallottam ilyen helyekre jórészt nyugdijasok járnak. Lehet valamelyik begerjed majd, es rád kacsintva kiveszi a fogprotézisét is
2023. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező! Nem vagy te egy kicsit későn érő típus?

32 évesen nem sikerült rájönnöd, hogy a nudista/naturista strand NEM "szex-strand"?

Nem feltétlenül "impotens vénemberek" járnak oda, de nem is ösztönlények, meg szexuális ragadozók. Nem a szex, meg az álló répa ott a lényeg, hanem a strandolás, a napozás, a fürdés, meg a pihenés. Attól még, hogy meztelenek az emberek, nem azért vannak ott, hogy szó szerint az orruk alá dörgöld a f@szod.

2023. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!