Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nudista strandra érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nudista strandra érdemes lenne menni ha 20 centis vastag péniszem van? Sok csajnak tetszene?

Figyelt kérdés

Elképzelem ahogy ott mászkálok köztük egy méretes erekcióval, a csajok meg nézhetik :)


Vagy ezeken a helyeken sok a nagyfarkú pasi így nem lennék olyan látványos?


F/32


2023. márc. 5. 18:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Nekem elég pici úgyhogy még én is megnézném
2023. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem sokáig mászkálnál, úgy kidobnának onnan, hogy nyekkensz.
2023. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
MI a francért dobnának ki? Mert erekcióm van? Hülye vagy? Akkor minek van nudista strand?
2023. márc. 5. 18:57
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, képzeld, azért. Nudista strandon lehet, de illik, sőt el is kell olyankor takarni. Nudista strand a naturizmus miatt, nem a szexualitás miatt.
2023. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó hülye vagy, fiam…

A nudista strand nem azért nudista strand, hogy swinger klubot csinálj belőle. Ott senkit nem érdekel a pucér pöcsöd.

2023. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ember, meztelen csajok mászkálnának körülöttem, alap hogy felállna a farkam. Mi ez a hülyeség hogy emiatt kidobnak? Azt értem hogy azért kidobnak ha mondjuk elkezdenék maszturbálni ott vagy ilyesmi, de egy erekció miatt?
2023. márc. 5. 19:01
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér. Ha más nem is de valami vén bxzi lehet hogy rácuppan majd. Ennyi szexmentesség után már az is előrelépés lenne.
2023. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, kedves kérdező, hogy oda nem szexuális indíttatásból járnak az emberek, és igen, zavarni fog sok mindenkit egy erekció. Mert nem kíváncsi rá senki, sőt, zavaró, hogy valaki ott kanos.
2023. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek érte hogy ha csinos meztelen nőket látok akkor 32 éves pasiként feláll a farkam.


Ez természetes dolog!


Vagy ilyen helyekre csak impotens öregurak meg vénasszonyok járnak?

2023. márc. 5. 19:11
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt kimész a strandra igyál meg 2 üveg pálinkát az a legtöbb embernél segít a túlzott kanosságon.
2023. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!