Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 25-30 éves nő tudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25-30 éves nő tudja ugyanúgy élvezni a szexet, mint egy 18-20 éves lány? Többi lent

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogyha egy férfi 30 évesen veszíti el a szüzességét egy 30 év körüli nővel aki már volt férfival, akár többel is, az a hölgy tudja ugyanúgy élvezni a szexet? Befolyásolja ezt az, hogy tiniként kiélte e magát vagy csak a barátjával, férjével szexelt?

2023. márc. 4. 10:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
30%

10es

Félre ne érts már, nem azt írtam, hogy egy 40 éves nem lehet überbombázó. De minden nő 18-25 éves kora között a legfeszesebb. Utána már senkinek sem lesz szebb a bőre, feszesebb a cicije és a puncija. Ez nem azt jelenti, hogy nem lehet gyönyörű egy nő utána is.

2023. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%

11. Érdekes, én 24 vagyok de mindenki 17 évesnek mondd.. sportolok, törődik az arcommal.


Elárulok valamit, egy nő idősebb korában sem tágul ki. A vagina tele van izmokkal amelyek folyamatosan összehúzódnak. Nem lesz valaki 40 évesen ott löttyedt sem kevésbé feszes. De erre is lehet edzeni, még én is elgondolkodtam rajta. De ha már a témánál vagyunk, ott vannak a Gésák. Olvass utána, hogy miket szoktak csinálni.. :)

2023. márc. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
23%

Nem hát, ugyanolyan feszes marad, tudjuk....

Egyrészt tudom, hogy van aki fiatalabbnak néz ki, te vagy az 1 az 5ből. Ezalapján nem általánosíthatsz. És mégtöbb olyan van, aki idősebbnek néz ki, mint amennyi.

Ja és mintha mindenki gésa lenne. Hagyjuk is inkább.

2023. márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
88%

9# igen ezt mondom.


Biztos van erre is példa, de átlagban attól senki se unja meg 30 éves korára a szexet mert fiatalon kezdte.


Sőt csak még felszabadultabbak magabiztosabbak és tapasztaltabbak lesznek. Tudják mit szeretnek és mi kell egy férfinek (jobb esetben)

2023. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
28%

13. Nem vagy tisztában az izmok funkcióival, ezért írsz egy hülyeséget és azt hiszed igazad van.


Az izmok csak úgy nem engedik el magukat. Ahhoz kell külső behatás is.. napi többszöri szex mondjuk egy nagy péniszű férfival. De ha a magyar átlagot nézzük, akkor ez szintén nem igaz.


Vannak szűkebb és

Vannak tágabb nők is



Nyilván a szülés után is lehet tágulni, de akkor már az ember választja a császárt. De még ez sem ok arra, hogy valaki "annyira" kitáguljon hogy a férfi semmit nem érez a szexből.


Egyébként is, nem csak én vagyok ilyen, aki 6-7 évet letagadhat. Szimplán megfelel sport, táplálkozás és kozmetikai rutin kell hozzá.

2023. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
89%

Tudod élvezni a jó fagyit 30 évesen attól hogy gyerekkorodban is ettél? Egy természetes vágy, ösztön, a jó szexet kb. bármelyik életkorban élvezed amikor van libidód.

A szex meg nem attól lesz jó/rossz hány partnered volt előtte, hanem a másik embertől! Attól hogy mit "nyújt" ÉS különösen mennyire kötődsz hozzá érzelmileg.

2023. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
79%
16. Így igaz! :)
2023. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
11. Mennyi idős vagy?
2023. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Általában inkább az idősebb (értsd 30as) nők élvezik jobban a szexet. Ez nem jelenti, hogy a fiatalabbak nem viszont a tapasztalat szerzés közben ismeri meg a nő a testét egyre jobban, veti le az esetleges gátlásait, félelmeit mondjuk a szerinte nem tökéletes test, bőr stb miatt. Egy normál 30 as nőt aki már 10+ éve szexel nem érdekelnek a pici bőrhibák meg hasonló butaságokat, a mellek mérete, formája, nem feszült ilyenek miatt. Ráadásul már tudja mit, hogyan kell csinálni, tudja mit akar a férfi, tudja mit akar ő ezért akikkel nekem volt dolgom elengedettebbek voltak mint a tinik.
2023. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
53%
9-es. Határozd már meg, hogy pontosan mit is értesz KIÉGÉS és KIÉLÉS alatt? (ha valaki 18 ....30 éves kora között nem kivánja a szexet ott valami más áll a háttérben nem pedig valamiféle kiélés meg kiégés!)
2023. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!