Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Masszőrnél le kell vetkőzni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masszőrnél le kell vetkőzni meztelenre?Akkor is ha nő a masszőr és én férfi vagyok? Mi van ha merevedek közben?Kidob?

Figyelt kérdés

2023. márc. 3. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Dolgoztam masszőrként, a legtöbb helyen nem kötelező levinni, ahol én dolgoztam ott felkellett ajánlanunk a levetkezözés lehetőségét illetve forditva is. N
2023. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem merevedsz ne izgulj. Be leszel feszülve úgyhogy nem lesz ott semmiféle erekció. :D
2023. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
voltam én is masszőrnél, én pasi, ő csaj volt, és alsógatyára vetkőztem le
2023. márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#1 és aki levetkőzött az előtted vetkőzött le?
2023. márc. 3. 21:22
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Én ahol voltam csak félig kellett. Szóval felül teljesen, alul maradt a nadrág.


Nő vagyok, nőhöz mentem, nekem így volt komfortos.

2023. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha a kereszt csontom fáj és a medence csont pontosabban az ágyékomnál combtővem belső részén?Akkor is maradhat a boxer?Nem lesz útban?
2023. márc. 3. 21:47
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Ne legyel szegyellos en mindig ledobom a textilt, ha teccek nekik akk meg alt bele is ulnek
2023. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Irtó kellemetlen volt mikor elkezdtem merevedni, szóval előfordulhat. Én szalonba jártam és nem a megszokott hölgy jött ,hanem egy fiatal lány aki amúgy bejött ,ezért kerültem.. végül látta hogy áll és kedves volt, megjegyzése annyi volt, hogy hízelgő. Nem lett semmi azon kívül hogy égett a pofám.
2023. márc. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell levetkőzni, a felsőruházatot veszed le, a nadrágot csak meglazítod és ha olyan részt kell masszírozni akkor szól a masszőr hogy húzd le félig az alsódat. Ha feláll a te bajod, úgyis hason fekszel. Ha nekiállsz mutogatni akkor azzal vége a mutatványnak és kivágnak.
2023. márc. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6%
Ha azt látja, hogy merevedésed van, akkor izomból belever egyet a golyoidba, hogy elmuljon. Szükség esetén ismétli.
2023. márc. 4. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!