Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány akinek ez bejön?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek ez bejön?

Figyelt kérdés

Szóval,18f vagyok és egyszerűen minden nap csinálnám a barátnőmmel a sze*t.

Akár egy nap 2x 3x is és ha el élvezek akkor is csinálom tovább míg elmegy a lány is.

Szerintetek ez rossz tulajdonság vagy épp van akinek bejön?

Csak normális válaszokat várom,és kort írjatok köszönöm!:)


2023. márc. 2. 14:33
1 2 3
 11/28 xKakashix ***** válasza:
Itt a hangsúly a "csinálnám" szón van.. Elgondolni valamit és a valóságban meg is csinálni az teljesen 2 külön dolog. Maga a kérdés elég buta, mert nincs olyan nő szerintem akinek ez ne jönne be, persze biztos vannak olyan nők akiknek elég egy menet aztán szia, de a nagy százalék örül annak ha tudod folytatni. Volt már egyébként alkalmad is tesztelni, hogy tényleg menne a dolog, vagy egyelőre csak álom?
2023. márc. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Szűz kisfiú xd

Fogalmad sincs mit írsz.

A többinek köszönöm a választ ment a zöld✅

2023. márc. 2. 15:20
 13/28 A kérdező kommentje:

11/12 nem állom:D

Én ilyen vagyok,brutál kanos és képes vagyok még miután el élveztem tovább csinálni a dolgot:)

De szerintem nem csak én vagyok így ezzel

2023. márc. 2. 15:22
 14/28 A kérdező kommentje:
Az meg hogy a nagy százalék örül ennek,nem úgy vettem észre eddig sajnos csak olyan lányokkal volt dolgom akik nem nagyon voltak szexmániások:(
2023. márc. 2. 15:23
 15/28 anonim ***** válasza:
Inkább még érj be, mint az alma... addig jegeld ezt.
2023. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

15/15

Persze mikor a szádba verném nem ezt irnád:D

2023. márc. 2. 15:35
 17/28 anonim ***** válasza:
16# ja, és és mielőtt a számba vernéd úgy szájba vernélek, hogy nem vernél te már semmit sehová 🤣
2023. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Vitába nem megyek bele,viszont nem tudod kinek írod ezt szerintem inkább össze fosnád magad😂
2023. márc. 2. 15:47
 19/28 anonim ***** válasza:
47%
A kérdező olyan, mint az olivaolaj.
2023. márc. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
19es 😂😂😂
2023. márc. 2. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!