Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha félek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha félek az orális szextől?

Figyelt kérdés

Még sosem csináltam egy fiúnak sem, a mostani barátomnak viszont szeretném. Tudom hogy jól esne neki de mégis félek, ugyanis a barátnőimtől elég sok rosszat hallok erről. Többen is mondták közülük hogy öklendeztek meg ilyenek mivel a elvileg ha a fiúk nagyon élvezik vagy közel járnak a végéhez akkor nagyon lökdösik a csipőjüket és nem figyelnek arra hogy milyen mélyre megy a nemi szervük. Tudom hogy szeret a barátom és szándékosan nem csinálna ilyet de mi van ha a nagy hévben én is így járok és öklendezni meg fulladozni kezdek? Hogyan lehetne ezt kiküszöbölni? Vagy a barátnőim túloznak és általában nincs ilyen mert a férfiak igenis figyelnek arra hogy ne okozzanak fájdalmat a másiknak? Hogy működik ez?

(Bocsánat ha hülye kérdés de tényleg nem csináltam még hasonlót és nem tudom hogy működik ez)



2023. márc. 1. 13:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Markold meg a tövénél, és így a kezed miatt nem tudja mélyebbre döfni, mint ahogy te engeded.
2023. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

Én azért rutinos vagyok de a mai napig vannak ilyen félelmeim. Azt utálom a legjobban mikor a fejemet nyomkodják közben..

De ha elmondod a pasinak hogy neked ez az első akkor úgyis megérti. Irányits te, és akkor nem lesz gond. Amúgy meg egy szuper dolog így örömet okozni a párodnak

2023. márc. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Bízzunk benne, hogy a barátod a normálisabbak közé tartozik, akivel meglehet beszélni, hogy neked ez az első orális szexed és még csak "ismerkedsz" a dologgal, tehát semmi mélytorok, fejfogás vagy ilyesmi.
2023. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

Egy intelligens partner mellett nincs mitől félned! Szólj neki, hogy ez az első, kocsit félsz tőle, de nagyon kívánod és szeretnél neki örömet okozni!

A kezedet tedd a farok tövére, először nyalogasd körbe a makk környékét, majd szép lassan ütemesen kezd el szopni. A másik kezeddel lehet közben a heréket is simogatni, ezt sok férfi szereti. Az ütemre ráérzel, hogy mi esik neki jól. Ne aggódj, nincs mitől tartani! Ha bármi nem esik jól, megállsz picit.

2023. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
94%
Amúgy ha ő háton fekszik te meg rámászol és úgy sz**od le, akkor te tudsz jobban irányítani.
2023. márc. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem akarod nem csinálod, ennyi.
2023. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én egyből csináltam, én nem is tudtam hogy erre sor fog kerülni de nagyon örültem neki, nem tudta hogy még nem csináltam és ez nem is számít semmit. Jó lesz, ne félj
2023. márc. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!