Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok hány évesen határoztáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hány évesen határoztátok el hogy ki fogjátok próbálni több pasival?És hány évesen valósult meg?

Figyelt kérdés
2023. márc. 1. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Fújj! Miért kell ilyen perverzségeket beleerőltetni a nők életébe. Ha azzal foglakoznátok hogy a nők mit akarnak, több sikeretek lenne.
2023. márc. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért eröltetés?Szex társkeresőn meg egy normál társkeresőn majdnem minden nő adatlapján ott virít hogy kipróbálná a csoport szexet vagy férfi férfi párt keres.
2023. márc. 1. 08:09
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Én adok egy őszinte választ. Kb 20 évesen jött, hogy kiakarom próbálni egyszerre több pasival, de nem csak így durr bele módon. Végül 22 voltam amikor ez megvalósult, viszont teljesen spontán alakult, nem volt megszervezve és végül jól éreztem magam benne.


Nem kérek leveleket!

2023. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3 hány pasival voltál?
2023. márc. 1. 10:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal 3, aztán a legtöbb 7 volt.
2023. márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 köszönöm!

A 7es többes a legjobb?

2023. márc. 1. 11:10
 7/8 anonim ***** válasza:
A gondolat már korábban érlelődött, de 23 évesen jött az első klublátogatás.
2023. márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Több pasi, két pasi , három pasi, hét pasi. Most komolyan elhiszi valaki ezeket a baromságokat? Ma ha a csaj hivatásos mert akkor sokat lehet kaszálni de még ott is csak nagyon kis réteg aki ezt bevállalja.
2023. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!