Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeljek a kollégámmal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeljek a kollégámmal csapatépítőn?

Figyelt kérdés
Egyik munkahelyi bulin pettingeltem a kollégámmal, jó volt nagyon, most lesz majd márciusban csapatépítőnk, fogalmam sincs mit tegyek. Van barátnője, de nagyon jól esne vele a szex... kihagyni nem akarom... Mit tegyek ebben az esetben?

2023. febr. 28. 21:18
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező amúgy ha lesz egyszer pasid/férjed, akit szeretsz, mit szólsz majd, ha helyetted más nőket kúrogat majd csapatépítésen?
2023. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
90%
Az életünkben gyakran kerúlünk válaszút elé. Az a lényege a választásodnak, mennyi tartás van benned. Akarod-e annyira, h nem érdekelnek a lehetséges következmények. Ez lehet csak erkölcsi, de lehet nagyobb baj is. Az erkölcsi a Te megítélésed a munkahelyi környezet által. Mert egyszer vagy kiderül vagy nem, nem csak te irányítod ezt. Vagy szimlán, h csalja a partnerét. Innentől soha ne vedd zokon, ha téged bárki megcsal majd. A teljesség igénye nélkül még az is itt van, minek néz téged . Egy könnyedén megszopatható kis ribinek, egy baszos kis fasztarisznyának? Bármit mond ő most, dugni akar. Vagy van tartásod, vagy nincs, és ösztönlény vagy. Ez te döntsd el, és cselekedj ennek megfelelően. Ide kár volt kiírnod, csak az időnket raboltad. Azt érzem, a kérdés már akkor sem volt az, amikor először bekaptad neki. Azért megtehetnéd, h megírod majd a buli után, h dugtál v nem.
2023. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:
Írjam meg? Elobb írtad h feleslegesen irtam ide be. Nem ilyen vélemény érdekel.
2023. márc. 1. 15:15
 24/59 anonim ***** válasza:
100%

#22 es ez jó,😁. Rabolta a kérdező a drága idődet? Netán kötelező volt elolvasod és még válaszolni is? Egyáltalán kötelező a gyakorit olvasod?

Ami a kérdező megítélését illeti nekem volt már pár olyan nőm akivel csak szex volt alkalmilag de egyikről sem gondoltam, hogy csak egy olcsón kapható rongy ri bi lenne. Hisz nem mindenkivel dug@tt ezt viszont nagyonis tudtam csak köztünk működött a kémia annyira, hogy kölcsönösen belementünk. Persze attól még van olyan amikor a nőt csak annak tartják de ez nem törvényszerű sőt, inkább egy-egy románc alkalmával mindketten vonzódnak és nem így gondolkodnak egymásról.

Ami a megcsalást illeti az elítélendő az igaz , viszont itt nem annyira a kérdező a hunyó mint a másik fél. A kérdező nem csal senkit, ő egyedülálló, nem tartozik senkinek felelősséggel a másik fél párjának meg végképp. Az, hogy a pasi csalja a nőjét az a kérdező szempontjából akár mindegy is lehetne. És viszont az is igaz, hogy ahol már be tud férkőzni egy 3. valaki ott nincsen minden rendben.

2023. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
83%
oké, és a petting legalább oda visszament, vagy csak te neki, mert betérdelni álltalában elég könnyű.
2023. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
82%
Igen! Csináljátok! Egyszer élünk!
2023. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjad, hogy jól alakuljanak a dolgok. Használd ki a lehetőséget, ha kölcsönös a vágy bennetek. De nem árt, ha a következményekre is gondolsz. Tényleg csak ennyi lesz?
2023. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:
A következményen mit értesz? Védekezésre gondoljak, érzelmi dolgok ne alakuljansk ki stb.?
2023. márc. 2. 00:31
 29/59 anonim ***** válasza:
100%
A védekezés szerintem alap. Én az érzelmi következményekre és a jövőbeni munkatársi kapcsolatra gondoltam. Lehet, hogy a kémia annyira beindul köztetek, hogy viszony lesz belőle. Ez a munkatársak számára is hamar nyilvánvalóvá válik. Huncut mosoly, több testi kontaktus, ha elmentek egymás mellett.. Ha a kollégák tudják mi zajlik köztetek, az már nem titok. De fordítva is elsülhet a szexis estétek a csapatépítőn. A pasi csak kihasznál, azután a munkahelyen levegőként kezel, esetleg hogy távol tartson magától, még utálatos is lesz veled.... Szóval szerintem van min gondolkozni.
2023. márc. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
47%

Munkahelyeden vissza fog ütni a dolog.

Komolyan nem értem, miért adja egyes nő magát ennyire könnyen? 🙄

2023. márc. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!