Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeljek a kollégámmal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeljek a kollégámmal csapatépítőn?

Figyelt kérdés
Egyik munkahelyi bulin pettingeltem a kollégámmal, jó volt nagyon, most lesz majd márciusban csapatépítőnk, fogalmam sincs mit tegyek. Van barátnője, de nagyon jól esne vele a szex... kihagyni nem akarom... Mit tegyek ebben az esetben?

2023. febr. 28. 21:18
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem, mi a kérdés. Persze, hogy feküdj le vele. Nem tudom enélkül hogyan lehetne kibírni egy csapatépítő tréninget.
2023. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
92%
Dugjatok ha mindketten akarjátok..
2023. febr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
72%
Latszik teged se az eszedert szeretnek. 😅
2023. febr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
81%
Ne hagyd ki, ha jól esik.
2023. márc. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
31%
Mi volt a petting? Csak simi mondjuk ruhan keresztül, vagy kézimunka, szopás elélvezéssel? Nem mindegy.
2023. márc. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
76%

attól függ, hogy neked elég-e az, hogy szexeltek. Ha fennáll a "veszély", hogy esetleg érzéseid is lesznek/vannak iránta, vagy fordítva, akkor ne tedd, mert egyikőtök sérülni fog lelkileg. Ha csak szex, akkor majd ő eldönti, megér-e ez neki annyit, hogy kockáztatja érte a meglévő kapcsolatát, és elszámoljon a lelkiismeretével.

Egyébként meg felnőtt emberként azt csinálsz, amit akarsz, de nem árt tudni, hogy - részben mert kapcsolatban van, részben mert a kollégád - ebből lehetnek kellemetlenségek a jövőben.

2023. márc. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
60%
Tisztelt lepontozók. 16-os válasz adója vagyok. Érdeklődnék, tisztában vagytok-e azzal, mikor kell valakit lepontozni. Sztem nem. Kérdező írta, már pettingelt vele. Kérdeztem, meddig mentek el ebben. Releváns kérdés, mert egy határon túl már mindegy h pl "csak" leszopta, kiverte vagy dugnak is. Akkor már amúgy is szexeltek. Mert az is szex, nem csak a behatolás. Ha pedig ilyen már volt, nincs értelme a kérdést feltenni. Remélem, ebben megegyezik a véleményük az IQ hiányos lepontozóknak is. Kivétel, ha ők az a kategória, akik úgy szoktak mosakodni, hogy csak leszoptam, de nem szexeltünk. Az nem szex. 😀😀😀
2023. márc. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod es o neki nincs ellene miért ne? Az hogy van parja az nem a te gondod. Ahol minden oké oda a 3. Nem fér be. Ahova befer ott nem minden oké
2023. márc. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
81%

Kíváncsi lennék a barátnője véleményére is:)


Gerinctelen ribi vagy, de a srác sem jobb...

2023. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:
Nem hinném h ribi vagyok, mert konkretan ilyen még nem volt az életemben. Meg olyan sem akivel ennyire megvolt a szexuális összahang.. a kérdésre visszatérve, volt minden amit a kérdező leírt, orális jellegű dolgok is.
2023. márc. 1. 12:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!