Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosítvány nélkül esélytelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosítvány nélkül esélytelen hogy valaha legyen feleségem vagy legalább komoly kapcsolat??

Figyelt kérdés
Úgy látom a legtöbb nő elvárja, sőt a nők többsége is vezet autót. De én nem bírtam le vizsgázni. Ez van.

2023. febr. 23. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek jópár olyan férjet, akiknek nincs jogsija. Ha nem bírtál levizsgázni engedd el a dolgot, így is rengeteg balfácán van az utakon!
2023. febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából nincsenek kapcsolataim így olyan vizsgabiztos jön mindig akik meg buktat.
2023. febr. 23. 16:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kifogás.😆 2005-ben vizsgáztam, akkor se voltak túl jófejek a vizsgabiztosok, nekem se voltak kapcsolataim mégis átmentem a forgalmi vizsgán, igaz másodszorra. De ha valaki 5x megbukik, az inkább ne is vezessen!
2023. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a házasághoz vagy a kapcsolathoz, nem kell jogsi. Persze lehet hogy változtak a törvények. Vajon elég lehet a sima B kategoriás ? És érdekes kérdés, ha valaki nem ujjítja meg a jogsíját, akkor a házasága is megszűnik ?
2023. febr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Hamarosan jönnek az önvezető járművek, ugyhogy megoldodik a probléma.
2023. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem sincs jogsim, mégis benne vagyok egy komoly kapcsolatban már évek óta (mondjuk nekem kis 1 motoros repülőre van "jogsim"). Nem is nagyon tervezem a jogsi megszerzését, mivel nagyon sok idióta van az utakon és nem akarok balesetet miattuk. Nem a jogsi meglétén múlik egy kapcsolat.


Sok lány elvárja a férfi részéről a jogsit, ami szerintem nem fair. Nekem nem hiányzik a drága tankolás, szervizelés, biztosítás fizetése, esetleges balesetben a kocsi összetörése, stb... rengeteg pénzt megspórolok vele, amit más fontosabb dolgokra tudunk elkölteni.

Nem tervezem a jogsit megcsinálni, de be kell látnom, hogy előbb-utóbb muszáj lesz, ha szeretnénk majd gyereket.

2023. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nyilván ritka az olyan nő akit nem érdekel ez a téma, de jó pont ha van autód.. A másik meg örülj hogy nincs vagy nem volt kapcsolatod jó vizsgabiztossal így nem ölöd meg magad később mert ő átengedett azért mert nem tudsz rendesen vezetni.
2023. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kettőnek rohadtul semmi köze egymáshoz.
2023. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rex Hunter ***** válasza:
100%
Egy jó kapcsolat nem ezen fog múlani hidd el. Nekem sem volt sokáig jogsim, de attól függetlenül ismerkedtem lányokkal/nőkkel. Többet számít a személyiséged. Meg egyébként nagyon sok idióta van az utakon. Nem ketyeckedésként írom és ne vegye senki sértésnek, de sok Audi és BMW tulajdonos ilyen.
2023. febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Nincs kapcsolataim😅😅 ferfi vagyok

Jogsim; A1 , A , B , C , D . Gki

Egy vizsgabiztost se szoptam le. És 1x SEM buktam

2023. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!