Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hétköznapi életben fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétköznapi életben fel lehet ismerni valamiről egy dom férfit?

Figyelt kérdés
A minap filóztam ezen, hogy pl a munkahelyemen melyik pasi, aki dominánsabb az ágyban vagy melyik ilyen kis puhány, gyengéd. Vannak erre utaló jelek, személyiség jegyek ?
2023. febr. 22. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem feltétlen.

Dom ffi

2023. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
A domináns férfiak, általában nem hirdetik magukat. Tudod, jó bornak nem kell cégér. Te fogsz utánuk menni és nem ők fognak puncsolni neked
2023. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Pillér2 ***** válasza:
84%
Tudatos, tudja mi van a világban, nem papucskodik, simán beszól másnak, ha megérdemli, mivel nem hagyja magát.
2023. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ywerd ***** válasza:
77%

Ez se rossz kérdés, pár marker:

- nem bizonygatja az igazát munkahelyen , közösségben ,nincs szüksége rá

- nem kell hogy övé legyen az utolsó szó

- csendes magabiztosságot, erőt sugároz

- a környezetében megnyugszanak az emberek

- válogathat a nők között a környezetében és mivel sokan ácsingóznak rá, ő fog választani, általában ha ráismersz egyre , már foglalt lesz , még ha nem is elkötelezett

- taszítja a női rámenősség ,a " tökös nők"


Most ennyi jutott eszembe.

2023. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Nekem volt olyan partnerem, akivel nahyon jól lehetett ilyeneket játszani, pont annyira volt domináns, amennyire szeretem. Ránézésre nem is hittem volna, egy alacsony, mosolygós, huncut szemű, humoros pasi volt. Nagyon örültem, hogy nyitott volt a szexben a domináns játékokra, s mint kiderült,mindig is vonzotta a dolog, nem csak miattam próbálkozott. Volt érzèke hozzá.
2023. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Persze vannak egyértelmű jelek. De nem mindenkinél
2023. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jó emberismerettel, némi rutinnal fel lehet ismerni. Ahogy azt is felismered ki az igazi Férfi (mert a "dom" ott kezdődik, minden más csak utána).

A műdomocskákat már könnyebb felismerni :) (pl. onnan hogy dimdomnak kiáltják ki magukat, fényezik magukat hogy hűűűű de tapasztaltak, illetve gyenge jellemmel, személyiséggel rendelkeznek)

2023. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4 leírása igaz rám.
2023. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 ha önmagadra jelented ki akkor tartok tőle hogy a #7-esé is 😂
2023. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 igazad van, kétségtelen
2023. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!