Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként mitől tartod többre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mitől tartod többre magad egy prostituáltnál?

Figyelt kérdés
Ha már kevesebbet keresel egy lakásos prostinál, akkor mi az amivel fölébe tudsz kerekedni? Mivel tudsz kompenzálni?

2022. nov. 15. 18:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Parancsolsz?
2022. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem nézem le a prostituáltakat. Ráadásul lelkileg elég nehéz lehet nekik. Nem tartom magam értékesebb embernek senkinél csupán a foglalkozása alapján.
2022. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Ők is emberek. Miért lennék több, vagy kevesebb, mint ők?
2022. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Miért kéne bárki miatt is kompenzálnom, bizonygatnom, hogy több vagyok? Ugyan már. Már attól több vagyok, hogy nem agyalok azon, mégis miért vagyok jobb egy prostinál.

Teljesen más életmódot folytatok, mint egy prostituált, mások a céljaim, igényeim.. ez olyan, mintha azt kérdeznéd, mitől szebb szín a kék, mint zöld. Kinek mi? Nem mindegy?

Vagy ha az lenne a vita tárgya, miért okosabb egy agysebész, mint egy jogász. Egyik ember sem hülye, csak tök más terület a kettő..

Na meg ez a kereset szöveg.. lehet hogy nem keresek majd annyit, mint egy luxusk.rv@, de ettől semmivel sem vagyok kevesebb.


Lehet lepontozni, de én ebben a kérdésben akkor is csak a felesleges vitagenerálást látom, nem igazán van értelme. :)

2022. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Nincs mindennap 10külömböző pasi bennem.

Nem kell fizetni a szexért.

Szex közben nincs hányingerem.

2022. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Önerőből értem el azt, hogy van egy jól fizető munkahelyem, amit szeretek, ehhez pedig nem kell napi szinten 10 embernek szét tenni a lábam utána pedig undorodni magamtól
2022. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Én ingyen csinálom
2022. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%

Önerőből teszek le valamit az asztalra.

Van tartásom és számít nekem az erkölcs.

Többet is el lehet érni mint egy szimpla prostituált, persze nyilván nem itthon. Ezért tervezek külföldre menni. :)

2022. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
16%
Azért a 4-esnek is van egy icipici önértékelési zavara.
2022. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
9. Miért is?
2022. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!