Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg léteznek olyan lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg léteznek olyan lányok, akiknek a méret a lényeg?

Figyelt kérdés
Nyilván nem csak ez számít, de úgy értem, hogy a külső és belső tulajdonságokon kívül akik számára minél nagyobb egy pénisz, annál vonzóbb is. 19-20 cm és feletti hosszúság illetve 5 cm vagy feletti vastagság kombinációira gondolok főleg.

2023. febr. 21. 14:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Én ismerek ilyet. Semmi más nem számít neki, csak a magassàg (195+),az izmos felsőtest, a kockás has, de a legfontosabb, a nagy fasz, elmondása szerint 24 centi, amit én nem akarok elhinni, de ha neki az a jó, akkor az a jó.


És ez egy olyan csajtól, akinek lepedékes a foga, tokás az arca, nagy a hasa, lapos és formátlan a segge, plusz személyiségileg is egy idióta pi*sa.

2023. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11# Az olyan nem igazán kap olyan palit...Mert valamit valamiért! Ha én olyan adonisz lennék amit mondott a csaj és írtál akkor nem kezdenék egy ótvar csajjal biztos! Úgyhogy álmodozni lehet igen! :D
2023. márc. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát de elmondása szerint kapott már ilyet, ezért van ez az elvárás. Szexre mindig talál valakit, nem tudja már megszámolni két kezén, hány palival volt egyéjszakás kalandja
2023. márc. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az máskérdés kap e még olyat...Amúgy ezt nem értem úgy ismerkedik hogy ezek a paraméterek alapján talál is embert, hirdeti hogy ezek az alap dolgok akkor dug vagy hogy? És még az sem biztos a pali megakarja dugni ha talál egy 20cm farok feletti izmos magas Adoniszt...
2023. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Dug ezek nélkül is, csak ilyen a kapcsolatra érdemes alapanyag
2023. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!