Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő ismerősöm minden nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő ismerősöm minden nap küld magáról meztelen képet nekem, gáz ha én nem szoktam neki viszonozni?

Figyelt kérdés
2023. febr. 21. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Az ilyesmit sokkal jobb személyesen intézni, akkor nem csak nézni lehet. A "küldött" képek pedig nagyon könnyen kiszivárognak, ami miatt ő lesz megsértődve
2023. febr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Hááááát pedig ha bejön neked a csaj, akkor viszonoznod kellene - személyesen :) Mire vársz még pupák?
2023. febr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Borzasztó egyes nők milyen szinten elkeseredetten vadásszák a figyelmet XD
2023. febr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet, hogy akar valamit? :D
2023. febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Megint egy kérdés, amit nem a GyK közönségének kellene feltenni, hanem az érintettnek, vagyis a nőnek.

Kérdező, ez kettőtök magánügye.

2023. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!