Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nehéz életem lesz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nehéz életem lesz, egy szeximadó barátnő mellett?

Figyelt kérdés
Járok egy lánnyal, akivel a barátaim közül már sokan lefeküdtek. Hiába gyönyörű szép, senki nem akart vele soha komoly kapcsolatot, mert elég könnyen ágyba lehet vinni, főleg ha buli van és iszik. Már fél éve együtt vagyunk és egyre jobban belé szeretek, de mindenki azt mondja hogy hagyjam ott, mert pokoli életem lesz, fűvel fával meg fog csalni!

2023. febr. 20. 16:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
Ha van olyan fétised hogy nem zavar hogy mással van a bnőd akkor sima ügy ha nincs akkor tényleg tönkre teszi az életed ahogy a barátaid is megmondták. Én biztos hagynám az ilyet akárhogy néz ki, egy ideig összejárnék vele aztán kész de komolyabbra esélytelen. Főleg úgy hogy mindenkinek megvolt. Nálam már csak ez is kizáró ok. Ja és párt nem csak külső alapján keresünk. Egy tartós kapcsolatban sokkal többet számít a belső.
2023. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
53%
Így van sőt minél idősebb leszel, annál fontosabb lesz a belső.
2023. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%
Miért esne le az állam? :D Te panaszkodsz egy olyan csajra, aki szereti a szexet... :D
2023. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én még fiatal vagyok, most azért még elég fontos a külső!
2023. febr. 20. 16:45
 15/21 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés?
2023. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
88%
Frankón mindenki úgy gondolja, hogy aki szeximádó, az mindenképpen át fogja baxni a párját? Elég egyszerű itt a nagyérdemű észjárása...
2023. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
31%
16os a srác le is írta, hogy már a barátai majdnem mind megb@szták. Akkor szerinted?
2023. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
17. De akkor még nem voltunk együtt.
2023. febr. 20. 16:57
 19/21 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vinném szexbulikba. Neki tutira tetszene, és te is dughatsz ott más csajokat. Szoló pasi soha nem kerül be ilyen helyre (hacsak nem vagy kőgazdag), de egy igazán szép csajjal bejutsz te is szinte bármi ilyen helyre.
2023. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
88%
Amíg bírod vele a tempót, addig nem lesz gondod vele!
2023. febr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!