Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, legelőször hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, legelőször hogyan adtátok a barátotok tudtára hogy már használnátok a 🍆?

Figyelt kérdés
Vagy megvártátok míg ő lép felétek ilyen téren?

2023. febr. 10. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Padlizsánt még nem használtam soha erre a célra, úgyhogy még nem volt miről beszámolnom.
2023. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
A mit?
2023. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Legelőször??? Ja persze, még a nők teperjék le a pasit mert az túl töketlen hogy bármit is lépjen? S egyből készítsenek is hozzá háromfogásos vacsorát is ugye? 😂
2023. febr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pajtás ez úgy műxik hogy: flörtölsz, kommunikálsz a csajjal, a megfelelő helyen és pillanatban (ha már megvan a vonzódás) akkor csókváltás és tipi-tapi. Te haladsz előre azon a határvonalon amit a csaj szeretne, nem ők mondják gyere dugj már meg.
2023. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, ha virágnyelven akarod megnevezni a f.szt, akkor tedd úgy. De a padlizsán emoji, az egészen rossz. Hiába használják f.szhelyettesítőnek, k.rvára nem arra gondol az ember, ha padlizsánt lát. Ráadásul toldalékolás nélkül odabacva, még meg is akasztja az olvasást.
2023. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én amúgy szeretem a padlizsánkrémet. Ha 3-as leteper, akkor a 3 fogás közül az előétel lehetne a padlizsánkrém. Főfogásnak jó lesz valami egyszerű, mondjuk bélszín, az hamar megvan. Desszertnek mindegy mi, csak ne legyen diós, mákos, vargabéles, tejbegríz vagy rizsfelfújt.
2023. febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a padlizsánt, ugyhogy nem fogok neki olyat főzni, sütni. Főleg nem eleinte. Ha eljutunk összeköltözesig, akkor lehet róla szó.


Vagy te a 🌳szra gondolsz? Ha nem kapcsol a hevességemből, akkor odanyulok.

2023. febr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én tényleg a padlizsánra gondoltam. A steaknek sincs másodlagos jelentése. Szóval ezek kifejezések itt nem olyanok, mint a dirty sanchez, dühös sárkány, kanos kozák, pöttyös panka, francia krémes stb..
2023. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Krémes pite, svéd kifli, kígyó uborka, nyeles tojás, véres hurka, disznó kolbász, majonézes virsli, bébi répa...
2023. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden eddigi férfi kezdeményezett, nem kellett külön a tudtára adnom
2023. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!