Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megéri egy minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri egy minden szempontból jó pasi megtartása miatt bevállalni néha az anális szexet?

Figyelt kérdés

2023. febr. 20. 07:19
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
71%
Tehát csak az a normális nő, aki engedi magát seggbe dugni. Szép. Mindig van lentebb.
2023. febr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
77%
21. Engedd el, ilyenekre szerintem normális nő sem kíváncsi, ezért feszengenek itt ennyire.. 😅mintha a vagina nem lenne olyan szűk, hagyjuk már! Az már más kérdés, hogy a kisebb farkú embereknek mi a szűk.. xD
2023. febr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
59%

"Anál alap. Amelyik nő nem vállalja, nem nő, nem.kell."


És eddig 10 nőből hány volt hajlandó felcsatolható pénisszel megdugni téged?

2023. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
89%

Olyan nem lesz sose egy kapcsolatban, hogy MINDEN IS tökéletes. Ezt jobb lesz ha ő is meg te is elfogadjátok. A következő pasinak is lesz valami dolga ami nem fog bejönni neked, és a párod is elfogadhatja hogy ezt nem teszed meg ha minden más okés.

De egyébként ha még nem próbáltad honnan tudod milyen? Lehet a végén bejönne. Szóval szerintem egy próbát megér, csak haladjatok fokozatosan. Ne rögtön a farkát akarja berakni😉


N

2023. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
71%
Egy próbát mindenképpen megér. Vagy inkább néhányat, mert elsőre valószínűleg be se fog menni rendesen, általában azért kell néhányszor próbálkozni ahhoz, hogy beférjen, illetve becsússzon azon belül is tövig. Ugye azt írod, még nem is próbáltad a dolgot soha. Szóval még az is lehet, hogy élvezni fogod te is ugyanúgy, mint a pasi. Ha igen, akkor a kérdés értelmét is vesztette teljesen. Ha nem tetszik, akkor még mindig vissza lehet térni a kérdéshez, de legalább meg tudod magyarázni a pasinak, hogy te miért nem szeretnéd ezt rendszeresen csinálni.
2023. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
69%

1/


Jó hülye gondolkodásod van,miért lenne már alap az anál?Szerintem meg a punci dolog a normális de tőlem a többiek úgy dugdossák seggbe egymást ahogy akarják.

2023. febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 sanya967 ***** válasza:
3%
belekukkantott már a segglukadba te ?
2023. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem sem alap az anál. Sőt semmi nem az, amit valamelyik fél nem szeret. De kísérletezni meg érdemes. Próbáld ki (fokozatosság+síkosító), aztán meglátod bejön-e. Viszont ha nagyon erőlteti, akkor bunkó, akkor dobjad.


40 f

2023. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
97%

Az igazság az hogy sokan csináljak , ha ott hagyod biztos talál v kit.

Én sem próbáltam meg.

2023. febr. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%
29. Dehogy csináljak sokan, ez is egy baromi nagy tévhit. Kb a nők 20%-a ha szereti az anált és élvezi. Nem mindenkinek nyújt élvezetet.. vagy csak elviseli..
2023. febr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!