Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem "férfiatlan", ha hagyom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem "férfiatlan", ha hagyom, hogy a barátnőm a fenekem nyalja?

Figyelt kérdés

A barátnőm felvetette, hogy izgatná, ha előjátékként szopás mellett a fenekem is nyalhatná, azt mondja, a korábbi partnerei nagyon élvezték.


Szerintetek ez nem nagyon férfiatlan? Egyrészt a póz is hozzá, hogy szétteszem a lábaimat, vagy bepucsítok előtte, másrészt az is, hogy akkor emiatt gondolom szőrtelenítenem is illene. Amúgy izgat kicsit, hogy milyen érzés lehet, de ezek miatt húzódozom is tőle, ti mit tanácsolnátok?



2023. febr. 19. 22:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem férfiatlan.
2023. febr. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%

Nem az. Ha megvan a kellő bizalom, nyitotság és a higénia teljesen rendben van. Élvezzétek ki egymást!

N

2023. febr. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%

Az sem nő

Uram isten

2023. febr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
Majd amikor legközelebb megcsókol, képzeld el előtte hol volt a nyelve 😂😂
2023. febr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
49%
De, az.Viszont a barátnődet ez nem zavarja.Engem zavarna, ezért nem is csinálnék ilyet soha, gáz, undorító.
2023. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%

Semmi köze a "férfiatlansághoz". Miért lenne az? Nő csinálja, nem pasi.

Mellesleg, mivel az ánusz és környéke tele van idegvégződésekkel, sokaknál (mindkét nem esetén) erős erogén zóna. Megfelelő tisztálkodás után kifejezetten izgató tud lenni.

Ugyanakkor, a szexben mindent lehet, de semmi sem kötelező. Ha ez bármely félnek bármilyen szempontból kellemetlen, nem kell csinálni, és ennyi.

2023. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
10%

És te meg képes vagy egyáltalán ezzel a nővel maradni?

Én ha már olyan beteg férfi lennék hogy ilyet akarok, akkor keresnek egy prostit, de a baratnomet nem tudnám tobbe nőnek nezni, csak egy kutyának max

Az ilyen nem nő

2023. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
91%

Miért lenne férfiatlan? Szerintem a szexben mindent szabad amit mindkét fél élvez. Le kell vetkőzni a felesleges gátlásokat és jöhet a szuper szex😁

Amúgy meg felesleges azok miatt a dolgok miatt aggódnod amiket írtál, mert ha kifejezetten ő kérte akkor biztos látott már ilyesmit!

A szőrtelenítést meg valóban kérdezd meg tőle.

2023. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
9%

Hihetetlen itt egy két válasz… úgy beszéltek erről a felfoghatatlanul normalatlan dologról mintha vki egy receptet kérdezett volna….

Kinek a fejéből pattant ki ilyesmi?

Ennél undorítóbb, megalázóbb dolgot nem tudnék elképzelni az emberiség történelmében…

Nem nő az ilyen. Pont.

2023. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem sem az! Egyetértek, néhány előttem szólóval. Higénia, bizalom és mindent szabad, semmit sem kötelező. Az én feleségem minden együttlétkor nyalja a fenekem, mint ahogy én is az övét. Nálunk ez része az együttlétnek, és imádjuk adni és kapni is. Ha megvan a kellő ellazulás még a nyelvünket is bedugdossuk egymásba, és bizony csókolózunk is utánna, mit csókolózunk, smárolunk, hosszan és szenvedélyesen. Ezzel együtt kb. nem érdekel, hogy ki mit szól hozzá, vagy éppen mi a vélenénye, mert nekünk így jó.

Köszi a lepontozást előre is!

2023. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!