Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem "férfiatlan", ha hagyom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem "férfiatlan", ha hagyom, hogy a barátnőm a fenekem nyalja?

Figyelt kérdés

A barátnőm felvetette, hogy izgatná, ha előjátékként szopás mellett a fenekem is nyalhatná, azt mondja, a korábbi partnerei nagyon élvezték.


Szerintetek ez nem nagyon férfiatlan? Egyrészt a póz is hozzá, hogy szétteszem a lábaimat, vagy bepucsítok előtte, másrészt az is, hogy akkor emiatt gondolom szőrtelenítenem is illene. Amúgy izgat kicsit, hogy milyen érzés lehet, de ezek miatt húzódozom is tőle, ti mit tanácsolnátok?



2023. febr. 19. 22:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Fiu vagyok en pl imadom nagyon izgato erzes
2023. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Gusztustalan.
2023. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Szokatlan neked a gondolat, mert ugye mindenki azonnal összeköti a homoszexualitással.


Ha ezen túl tudsz lépni, akkor hatalmas örömökben lesz részed neked is és a barátnődnek is.

Kell hozzá bizalom, meg levetkőzni ezeket a gátlásokat. Ha zavar a póz "férfiatlansága", akkor hason fekve, egyik lábadat felhúzva is lehet kezdeni, úgy már elég jól hozzá lehet férni.

De hidd el, ha ő maga ajánlotta fel, akkor biztosan nem zavarja majd, sőt, nekem pl hatalmas jó érzés, hogy ennyire megbízik bennem, így megnyílik előttem, hogy átadja magát az érzésnek. Nem tudom megmondani, melyikünk élvezi jobban, az amelyikünk okozza a gyönyört, vagy aki kapja a kényeztetést.

2023. febr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
De.
2023. febr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%
Nem férfiatlan, hanem undorító.
2023. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%

Én is imádom így kényeztetni a párom, engem nagyon felizgat a fenék látványa is, és ahogy hátulról láthatom a "pucsítós" pózban. Szerintem nem férfiatlan! A szőrtelenítést kérdezd meg tőle, hogy szeretné-e. Engem nem zavar, de lehet van akit igen, az alapos tisztálkodás a legfontosabb.

N

2023. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
De az.
2023. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a szexualitás a szeretetről és egymás teljes elfogadásáról szól, nem pedig egy különleges gasztronómiai élvezet. Ez nem zárja ki a tökéletes higiéniát és a közös akaratot.
2023. febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%
Ellenkezőleg, ez férfiasan domináns.
2023. febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Inkább amolyan gusztustalanság. Mint a kutyák.
2023. febr. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!