Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ennyire ciki lányként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire ciki lányként, hogy nekem csak a nagy péniszméret jön be?

Figyelt kérdés

2023. febr. 18. 12:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
#4 Engem őszintén érdekel mit jelent nálad a csendben leépíteni egy kapcsolatot?
2023. febr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Azt, hogy nem mondom ki nyíltan, hogy a méret miatt nem szeretném folytatni, hanem inkább kitalálok valami egyéb ürügyet amire hivatkozok. Ez lehet bármi, hogy nem állok készen egy kapcsolatra, vagy hogy jól éreztem magam, de mégsem gondolom azt, hogy hosszútávon összeillenénk. Vagy hogy az igényeink nem passzolnak.


Egyébként eddig csak egy ilyenem volt, akkor azt írtam, hogy jó volt de úgy érzem, hogy most inkább magamra szeretnék fókuszálni és részemről nem lesz több.

2023. febr. 18. 13:15
 13/25 anonim ***** válasza:
95%

Vegyünk egy példát!

Mondjuk neked kis cickóid vannak.

Ha nekem a nagy mellek tetszenek, akkor hogyan esne kevésbé rosszul a visszautasítás?

Ha azt mondom, hogy ne haragudj, de engem a nagyobb cicik vonzanak csak, vagy ha azt mondanám, hogy bocsi, de ezekkel a kis mellekkel borzasztóan nőietlen vagy.

Érzed a különbséget?

2023. febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
hogy szoktad kipuhatolni, hogy milyen mérete van?
2023. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos méretű férfiként mondom, hogy egyáltalán nem ciki kérdező, sőt, teljesen normális, ugyanis a legtöbb nőnek igenis kell a nagy méret, de valamiért fél mindenki beismerni még magának is. Még mindig sokkal jobb így, minthogy hazudj egy pasinak, hogy nagyon jó minden, közben meg nem élvezed a szexet vele.
2023. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
71%

Engem nem zavar, Mivel nem vagyok érintett a témában. Viszont az kifejezetten rosszul esne ha a farkam mérete miatt ragaszkodnàl hozzám.

Emiatt inkább gondolnálak felületesnek, mint normális nőnek.

2023. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a pár férfi tagja magas,sportos hozzá eres méretes pénisszel bár ha nem így lenne hanem az ellenkezője akkor is szeretném


Igazából nekem személyszerint mindegy és úgy vagyok mindenki ahogy akarja


Alapból párokkal ismerkedni mindig izgi nálam független ezektől

2023. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
96%
Én is szeretem a nagyot, de nem vagyok válogatós. A kis pasik is tökre jó fejek szoktak lenni és lelkesek például ha nyalni kell. Szóval én őket is szeretem.
2023. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként egyet tudok érteni veled. Személy szerint tökre normálisnak tartom, hogy a nők számára ez fontos infó. Tényleg inkább az a fura, hogy nem illik a méretről beszélni, akár már az ismerkedés során, pedig úgy valószínűleg mindenki számára egyszerűbb lenne. Hozzáteszem, nincs extrém nagy méretem, de persze különösebben kicsi sem, szóval nem vagyok olyan szempontból érintett, hogy emiatt csípett fel vagy utasított volna el eddig bárki is. Csak simán egyetértek a kérdezővel. Fordítva ráadásul a lányok a mellméretet jóval kevésbé tudják eltitkolni, pedig annak a szex élvezhetősége szempontjából szinte semmi jelentősége nincs.
2023. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Hosszra vagy vastagságra gondolsz?
2023. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!