Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ennyire ciki lányként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire ciki lányként, hogy nekem csak a nagy péniszméret jön be?

Figyelt kérdés

2023. febr. 18. 12:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne ciki? Ez csak rád tartozik, illetve közvetetten a partneredre. Magad előtt érzed cikinek? Ne tedd.

Senkinek semmi köze hozza, hogy mi tesz boldogga, mindaddig, míg nem ártasz vele másoknak.

2023. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

És ezt hogyan hozod össze?

Szia Zoli? Mekkora a farkad?

16 cm

Köszi akkor nekem nem vagy megfelelő, mert csak a 20+os farkak jönnek be.


Vagy az ágyba derül ki, akkor ott hagyod?

2023. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
18%
Nekem 23/5.5 ha gondolod írj
2023. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Általában megpróbálom női praktikákkal kipuhatolni még az ismerkedés alatt. Persze egyenesen nem illik rákérdezni, de szóba lehet hozni azért valamilyen szinten.


Ha a szexig eljutunk és mégis csalódás, akkor csendben leépítem utána a kapcsolatot, de volt már olyan, hogy tényleg annyira kicsi volt, hogy inkább próbálkozás nélkül felöltöztem és hazamentem.


Ezeket a szituációkat jobban szeretem elkerülni, mert senkit nem akarok megbántani vagy kellemetlen helyzetbe hozni, pláne nem megalázni, de engem sajnos egyáltalán nem mozgat meg a kis pénisz, de még az átlagos sem igazán. Egyszerűen férfiatlannak tartom, de ha erről beszélni merek, akkor nyilván csak a savazást kapom. Persze akadnak azért barátnőim, akik nagyonis egyetértenek velem ebben a kérdésben.

2023. febr. 18. 12:29
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Férfiatlannak ne nevezz pl egy kisebbet vagy közepest, az nagyon alpári és tiszteletlen. Feltehetően te sem vagy tökéletes. Vagy ha valaki szamára tökéletes vagy, miért lennél az mindenkinek? Ízlések és pofonok. Miért lenne tökéletes a 20+ centis dákó? A legtöbb nő számára túl nagy.
2023. febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%

Hülye pi"csa vagy!

Az ilyet kikötözném 2 napig!

2023. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Nem is igazán értem ezt a "ciki" dolgot..

Ez majdnem olyan mintha azt kérdezted volna,hogy miért ennyire ciki,hogy csak a szőke pasik jönnek be.

Egyet értek az 5össel. 26/N

2023. febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Na, látjátok, erről beszélek :D


Nem mondtam, hogy tökéletes vagyok, de mivel én a magasabb, sportosabb pasikat kedvelem, ezért nekem továbbra is férfiatlan egy nagyobb darab pasin egy nem nagy pénisz...

2023. febr. 18. 12:43
 9/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem az ciki, hogy a nagyot szereted, hanem az, ahogy megfogalmazod, legalábbis valóban kimondod, hogy "egyáltalán nem mozgat meg a kis pénisz, de még az átlagos sem igazán. Egyszerűen férfiatlannak tartom". A tőled idézett állításban nyilvan csak az utolsó mondat ciki, az első kettő a maganügyed.
2023. febr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%

A 6osnak írtam volna,hogy azért ne essünk túlzásokba egy rossz megfogalmazásért.

De az,hogy még rá is tolsz a következő válasszal...

Nem az a ciki,hogy a nagy f*sz jön be,hanem a modorod undorító. (7)

2023. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!