Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Külföldi munkát kaptam (USA),...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi munkát kaptam (USA), de csak 6 hónapra egyelőre. Ti hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Vihetném a családot is, de nem akarom a gyerekeket kivenni a suliból, oviból, feleségem se motiválja meg fél a repüléstől. Viszont előre félek mi lesz a szex miatt.

Gondoltam rá vinnék ki valakit magammal aki ott elvan megfőz stb. meg ami kell de semmi érzelem.


2023. febr. 17. 20:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Addig, mutass be a feleségednek, am fasza kis férj lehetsz, remélem nemsokára elhagy..
2023. febr. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem fognak neki vízumot adni, ha semmi köze nincs hozzád...
2023. febr. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett hogy megbeszélnéd a feleségeddel hogy gyere jó lesz, kihasználnál valami csajt fél év miatt? Inkább kihasználhatnád azt a fél évet arra, hogy megtanuld a háztartásbeli dolgokat amit már tizenx évesen kellett volna tudni
2023. febr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%
Hétfőn suli, Pistike, inkább állj neki a házi feladatnak!
2023. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
84%
Remélem a feleséged is kezelgetni fogja valaki addig, úgy rendesen. S.ggből szájba
2023. márc. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!