Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 17 centi az nagyon kevésnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 centi az nagyon kevésnek számít felnőttként?

Figyelt kérdés

Légyszi ne szedjétek le a fejemet, lehet hogy hülyeség amit kérdezek, bocsánat érte előre is, de fogalmam sincs ebben a témakörben mi a jó meg mi a kevés, mert sosem volt még senkim, hiába vagyok már 26 éves, és gondolom pont ezért nem volt senkim mert túl kicsi vagyok odalenn és a nőknek nem kell ilyen nevetséges méret... :((

De lényeg a lényeg, ez valóban nagyon kicsi, vagy ez még elfogadható felnőttként?



#méret #pénisz #diszkrimináció #kudarc #kicsi de legalább a ménk
2023. febr. 17. 00:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Most trollkodsz? Fura hogy 26évesen senkid nem volt de az egy dolog...De az hogy azért nem volt senkid mert kicsi a 17 cm? Úgy ismerkedtél hogy kijelentetted hogy 17cm és elzavartak? Mert honnan tudták hogy kicsi ha még nem voltál nővel...? Ha meg magadba beszélted hogy az kicsi és azért nem ismerkedtél jó hülye vagy mert a 17 középkategóriás! Az 1# is megírta nem tudom direkt, vagy véletlenül de burkoltan...Szóval a 17cm közepes méret nem kicsi! De nem is óriás!
2023. márc. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!