Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok! Mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mit szólnátok ha elrabolnának a földönkívüliek és arra kényszerítenének benneteket, hogy párosodjatok velük létrehozva egy ember-földönkívüli hibrid fajt?

Figyelt kérdés
2023. febr. 16. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kiakadnék, de azért elolvasnék erről egy perverz sci-fit.
2023. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a földönkívüli vonzerejétől és viselkedésétől függne. Ha vonzó, intelligens (pláne a mi fajunknál intelligensebb) és nincs genetikai hajlama az erőszakra, akkor igen. De kizárólag akkor, ha olyan genetikai paraméterekkel rendelkezik, ami az utód számára előnyösebb, mint az emberi genetika, és ha az utód kihordása és megszülése nem jár az én veszélyeztetésemmel.
2023. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes lehet.

Nem tudom, lehet már csináltak ilyen kísérletet rajtam, csak törölték az emlékeimet.


De azért bizarr belegondolni.

2023. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De full hibrid?
2023. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaj, most látom, hogy nem olvastam el elég alaposan a kérdést, és kényszerítés szerepel benne. Ez esetben előbb kétségbe, aztán pánikba esnék...

2-es voltam.

2023. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tudnának kényszeríteni rá.

Ha az Alany számomra nem vonzó akkor egy kitartott kisujjnyi erekciót sem tudok produkálni. Anélkül meg nehéz a fajfentartás. 🤷‍♂️ Tehát esztétikailag olyan testet kell felvenniül amivel levesznek a lábamról.

És ha mondjuk a "Marslakó a mostohám" című filmből indulok ki, hogy tetszőleges alakot ölthetnek, akkor én lennék a legboldogabb ha a heti programom az lenne hogy pl Kapás Bogi, Lukács Vica, Fodor Csenge kinézetű nőkkel kell dugnom.

Ha már úgyis meghalok akkor azt boldogan tenném

2023. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6# os leírta amit en is akartam.
2023. febr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!