Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Marics Peti bejön nektek lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marics Peti bejön nektek lányok?

Figyelt kérdés

2023. febr. 16. 04:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha igen miért, ha nem miért?
2023. febr. 16. 04:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert taszító a személyisége, de még külsőre se tudja megfogni az ember lányát, annyira egy tucat ember. A hangja meg nem nagy cucc. Attól hogy nem vérzik be a fülem tőle, még nem lesz jó.
2023. febr. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem.
2023. febr. 16. 05:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Még azelőtt ismertem meg őt, hogy híresek lettek. Külsőleg is bejött. Nem rossz ember amúgy ő, csak meg kell ismerni. Zenéikért nem vagyok oda. Igazából ez volt a fő oka annak, hogy hagytam őt. Nem akarok senkit az álmaitól eltántorítani.
2023. febr. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pasiként külsőleg teljesen átlagos.
2023. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jön be, sőt taszít, a hangja meg egyenesen irritál.
2023. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát külsőleg egy átlagos ember, csak nagyon tunningolja magát, ami a biznisznek szól, de ha amúgy is ilyen mindent magára aggatós, órákig tükör előtt állós akkor taszító.


Messze ülő szemei vannak, és néha olyan mintha szemtengelyferdülése is lenne, tud úgy nézni mint egy retardált.


Alacsony, vékony, nem férfias csak kölyöktípus.


A hangja brutális, mint valami kasztrált kecske, én nem tudom hogy lehet hosszabbtávon elviselni, azt meg végképp nem tudom ki mondta neki hogy énekeljen.


Erőltetett béna humora van.

2023. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Piszok jó az ágyban a srác.
2023. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!