Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben vagy önkielégítés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben vagy önkielégítés során amikor elélvezek feszítő érzésem van a herezacskómban ez normális?

Figyelt kérdés
2023. febr. 15. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Feszítő érzésről nem tudom neked milyen vagy mennyire oké. Az én zacsim olyankor úgy összehúzódik, hogy a golyók el is tűnnek. Felpréselődnek a farkam tövéhez.
2023. febr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze mert a kinti nyomás sokkal nagyobb.
2023. febr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
nyamii 😋 L
2023. febr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
..? Mi az hogy nyami? 😅 Ez egy biológiai folyamat hogy jobban kipréselődjön az örökítőanyag a heréinkből. Persze azért aranyos vagy, hogy pozitívan gondolsz rá 🥳 (1# voltam)
2023. febr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!