Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kevesebb önkielégítést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kevesebb önkielégítést végzek, nő, vagy csökken a libidóm?

Figyelt kérdés

A legutóbbi kapcsolatom óta még nem vitt rá a lélek, hogy újra ringbe szálljak, úgyhogy "magad uram, ha szolgád nincs".


Amikor van barátnőm, megvan a természetes körforgása a dolognak, így viszont elég furcsa olykor. Van, amikor egy hétig eszembe se jut, elvisz a munka, haverok, random szociális élet - aztán van, amikor a munkámra se tudok koncentrálni, a legyet is röptében, annyira égető a dolog.


Ez vajon mivel állhat összefüggésben?


Ti csináltatok már olyat, hogy próbaképpen, akár több hétig nem végeztetek önkielégítést (akár a no nut november keretében, vagy csak úgy)? Mi volt a vége, hogy alakult a libidótok az idő előrehaladtával? Csökkent, nőtt, beállt, megszoktátok?



#ahány ház, annyi szokás
2023. febr. 14. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyobb lett a szexuális étvágyam miután felhagytam az önkielégítéssel.
2023. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában olyan a helyzetem, hogy nem igazán van kivel, mikor és valahogy nem is igénylem annyira. Este 10 perc alatt lerendezem magam és valahogy kedvem sincs komolyabban időt szánni erre. (szóval nekem csökkent a libidóm)


Még régebben csináltam ilyen teljes megvonást, az elején kellemetlen volt és lett volna bennem inger arra, hogy csináljam de kb. 2 hét után már teljesen természetes volt, hogy nem masztizok és nem is okozott túl nagy szívfájdalmat a hiánya. (szóval a teljes megvonásnál is az elején volt egy erős inger arra, hogy csináljam de ez idővel elmúlt, utána meg már egyételműen csökkent a libidóm)

2023. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1-2 nap önmegtartóztatás növeli az étvágyat, 3-4 nap után viszont határozottan lecsökken. Olyan, mintha a szervezetem berendezkedne rá, hogy most valamiért hosszú időn át nem lesz része az életemnek semmiféle szexuális dolog, és takarékra teszi az étvágyat. (elég nyugdíjas érzés egyébként, szóval nem büntetem magam vele, ha nem muszáj)
2023. febr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem nő, nem csökken. Előbb van a vágy utána a "cselekmény". Ahogy le is írtad, ha a napi dolgok, a stressz, a mókuskerék elvonja a figyelmed akkor kisebb a libidó.

Annyi igaz csak, hogy ha pár napig nem rántasz rá akkor a szervezet már nagyon követeli a kielégülést és maszti után van egy kis nyugalmi állapot. Ettől hosszú távon nem változik a libidód sem pro, sem kontra.

2023. febr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszok, köszönöm!


És mennyi idő után jön, vagy jött elő nektek az az igazán mélyről kínzó nőhiány (nem kielégüléshiány), amit még egy alapos önkielégítési-sorozat sem enyhít érdemben?


Ilyenkor mennyire bevett szokás nálatok egy rosszlány szolgáltatásainak igénybevétele? Ha úgy nem, hogy oldjátok meg?

2023. febr. 14. 13:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor csak 2 havonta, de előfordul, hogy havi két alkalommal is rámtör az az érzés. Ilyenkor van pár bejáratott szeretőm, értsd prostik, akik segítenek. Nincs ezzel semmi baj, ők ezért vannak. Nincs bonyodalom, fixen, tisztán, gyorsan, profi módon megkapod, amit akarsz.
2023. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor mennyire bevett szokás nálatok egy rosszlány szolgáltatásainak igénybevétele?"

semennyire. többszöri önkielégítés általában kellően lefárasztotta a farkam ahhoz, hogy újabbhoz már ne legyen kedvem. ha maradt bennem hiányérzet, az azt jelentette, hogy valami más, szexuális legfeljebb közvetve kapcsolódó dolog hiányzik az életemből, például olyan emberi interakciók, amiket egy k.rvával nem igazán lehet átélni. ezt a részt sima emberi találkozókkal, programokkal pótoltam, illetve ha nagyon magam voltam, akkor olyan fantáziákkal, melyekben kevésbé hangsúlyos maga a szex, fontos az érzések, a viszony alakulása.

2023. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!