Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együtt élő párok, ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élő párok, ti hogyan oldjátok meg a borotválkozást lent?

Figyelt kérdés
Nálunk mindennap van szex, és ha 1-2 napig nem borotválom, akkor ugye borostás, és nyalásnál kényelmetlen. Ha pedig mindennap borotválom, akkor meg kipattogok. Párom azt mondja, inkább hagyjam meg, kb 1centisre
2023. febr. 9. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Én hetente 1x szoktam, napi borotvalastol en is kipattognek érzékeny a bőröm. Volt h 2 hétig nem borotvaltam akk volt ilyen 1cm es es akk puhább a szőr ha hosszabb, és úgy is jo volt, nem zavarja a párom, beszelj szerintem a proddal erről.
2023. febr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Ha ragaszkodsz a makulátlan szőrtelenséghez, akkor két megoldás lehetséges.

Minden nap borotválod (kevés embernek bírja a bőre)

Vagy

lézeres szőrtelenítés


Utóbbival kicsit szkeptikus voltam, de feleségem megcsináltatta 5 éve. 6 kezelés után tökéletesen szőrtelen lett, 1 év telt el mire megjelent ismét néhány szál.

2023. febr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Tinikoromban még én is borotváltam, de az kb a legrosszabb megoldás. Én IPL-lel epilálom, most már mindig szép sima csupasz, és a bőrömnek is jobb.
2023. febr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

#2: azért ez így nem igaz. Ott van még az epilálás és a gyantázás is.

Mindkettő jobb mellesleg, mint a borotva.

2023. febr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Páromat nem zavarja. Csak együttélés előtt, mikor szexre került a sor, mindig sima volt.

Most együttélés után... furcsa, hogy szőrös. Állítólag őt nem zavarja. Azt mondja jobb egy szép szőrös, mint egy csúnya sebes csupasz.

2023. febr. 9. 11:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Párom jobban szereti a csupaszt de így járt. Én is kipattogok. Kb fél centi után borotválom le. Mondjuk nálunk nem olyan hangsúlyos a nyalás része
2023. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

A gyantazás és az epilálás annyiban jobb hogy nem 1-2 napig, hanem 1-2 hétig tart. Utána viszont ugyan úgy meg kell várni hogy kiszőrösödjön a terület, fél centitől lehet újra gyantázni.

Lézer, IPL, borotva. Ezekkel lehet napról napra szőrtelen lenni, a kérdés erre vonatkozott.

2023. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Ollóval rövidre nyírom, amikor borotváltam sokáig szúrt utána és ez kellemetlen volt a páromnak is.

Férfi válaszoló vagyok.

2023. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nem borotválom soha. A párom is szereti, ha jó bozótos. Nem akar kislányos éretlen. Néha a foga közé megy pár szőrszál de nem zavaró. Szerintem próbáljátok ki!
2023. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igaz már szingli vagyok


De volt h a páromnak megengedtem h olyanra fazonírozza amilyet szeretne

2023. febr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!