Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az első talpnyalásos élmény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első talpnyalásos élmény?

Figyelt kérdés
A kérdés olyan heteró férfiakhoz szól, akik világéletükben imádták a nők lábait, de a vágy kiélést csak hosszas, sok évnyi várakozás által sikerült beteljesíteni. Kíváncsi vagyok milyen élmény volt, olyan volt-e mint azt elképzelted. A tapintása, az illata (!csak ápolt, igényes nő!) stb.
2023. febr. 5. 12:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Wtf kerdes.

Viszont a büdös lábú csaj jófej volt 😉

2023. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
#13 Tanulj meg lábat mosni. Szappanal, alaposan, tényleg és normálisan mosd meg. Az exemet is meg kellett tanítani 28 évesen lábat mosni, a szülei kihagyták az infót. Azóta is gyötör a szekunder érzés. Felnőtt nő nem tudja hogy kell lábat mosni, van ilyen.
2023. ápr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
13-as! A többiektől eltérően akkor kipróbáljuk az állva b.szást? :P
2023. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
40%
Engem izgat a büdi női láb, ha csinos a nő
2023. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Hát igazából nekem se volt egyszerű.

Tornacipő volt rajta, szal tornacipő gumi szaga volt a lábának.

Illetve kicsit bőrkeményedéses volt a talpa.

2023. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsém volt,nem kellett sokat várnom rá. Az első komolyabb barátnőmmel történt,feküdt az ágyon,én ültem az ágy végében,majd a talpával elkezdett simogatni,egyre feljebb,majd az arcomat is.Ekkor kezdtem el nyalni a talpát,bekaptam a nagylábujját.Ettől kezdve rendszeres lett.Nem lett kimondva,hogy lábfétises vagyok,de nyilvánvaló volt.Magas lány volt,hosszú,41 es lábfeje volt,kicsit neki is szagos volt,ami akkor frissen fürdve nem volt érezhető,de pár óra múlva már igen,de ez nem zavaró,mert nem büdös.
ápr. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
27%

Nyilván van szaga a labnak. Ha már ilyen beteg fetisetek van akkor mit panaszkodtok. Akkor szeressétek büdösen is. Ha nem akkor nincs is igazi láb fetisetek.

Hány cm magas volt a csaj utolsó? Mert vannak magas csajok kisebb lábbal.

jún. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
52%
41-es láb az már jó nagy tenyeres talpas, mit ne mondjak.
jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen,valóban az volt,de nem zavart egyáltalán,hogy ilyen nagy :)
jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
És ha szőrös a láb az zavar?
jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!