Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-50 fölötti nagyfarkú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-50 fölötti nagyfarkú férfiak, milyen élmény ilyennek lenni?

Figyelt kérdés

Úgy értem úgy élni idősebbként, hogy nagy méretetek van, 18 és 20 cm és fölötti. Bármilyen élmény érdekel, nem csak szexuális. Mondjuk amikor a piszoárnál pisiltetek és az egyik kollégátok észrevette, hogy ernyedten is nagy a méretetek. Jobban tisztelt titeket emiatt? Vagy amikor a strandon fecskében vagytok és nagyon dudorodik és mindenki sejti, hogy nagy van nektek, ez büszkeséggel tölt el titeket?

Szexnél amikor a lány először látta akkor mindig leesett az álla?

Milyen úgy élni középkorúként és idősebbként, hogy tudjátok nagy méretetek van?

Kort írnátok és méretet is?



2023. jan. 27. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

ez van

minden lánynak nagyon tetszett eddig


45/F

2023. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Érdekes egy ilyen kérdésben a kormeghatározás.
2023. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
2023. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A tapasztalat miatt kérdeztem a 40 fölöttieket. Egy 20 éves srác ha van mondjuk egy 21 cm-es farka akkor a világ királyának hiszi magát és torzít a valóságfelfogásán. Az aki már kiélte a szexuális vágyai egy részét vagy nagy részét az máshogy látja, láthatja a dolgokat.
2023. jan. 27. 12:29
 5/15 anonim válasza:
95%

Lehet ernyedten nem olyan nagy mivel nem mindenkinek húsfarok.


4#


Nem feltétlen, 22 vagyok nagy farokkal. Ez is csak egy adottság szerintem, nem érdem akkor is ha bizonyos helyzetekben előny.

2023. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
mekkora? 5ös
2023. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Hozzádtartozik, megszokod, természetesnek veszed. Pont úgy mint a fül, láb méreted vagy a magasságod. Erre a korra már bőven vagy annyira fejlett agyban hogy nem a szerszámod tartod a legfőbb értékednek.
2023. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Nekem ez a természetes, szóval nem érzem hogy más lenne ettől az életem.

Csajoknak többnyire bejön, de ésszel kell használni, mert könnyen fájdalmat is lehet vele okozni.

Es sokkal kevesebb a lehetőség mélytorokra, analra, stb...

2023. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Nekem semmi különös. Óvatosnak kell lennem, hogy ne fájjon a nőnek, egyébként a legtöbb csajnak tetszett. De nem ezen múlt szerintem soha a szex minősége.
2023. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
semmi extra 25 eve kapcsolatban ugyanazzal a novel :)
2023. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!