Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom , mikor érzékeli hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom , mikor érzékeli hogy el fogok élvezni , mindig magamra hagy , szerintetek miért csinálhat ilyent , van esetleg aki hasonló helyzetben van , vagy volt ?

Figyelt kérdés

Van mikor párom nem engedi , hogy be tegyem neki a farkamat , akkor sem ha épen nincsen neki menzesze .

Csak elkezdi a kezével ki verni nekem , de mikor látja rajtam hogy mindjárt elélvezek , akkor csak úgy " eldobja a kezéből , tehát nem fejezi be , amit elkezdett .

De mikor szeretkezünk is és szintén azt érzékeli , hogy mindjárt elélvezek,egyszerűen el lök , le lök magáról .

Ennyire félhet az orgazmusomtól ?



2023. febr. 5. 07:03
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

20/ A kezdetek , kezdetén , jónak mondható volt köztünk a szex , párom is kezdeményezett , nem csak én .

Igazán a szülés után változott meg , de akkortól hirtelen .

Szülés után , már nem kezdeményezett és az esetek 90% ban , elutasító lett felém .

Ha pedig még is " beadja a derekát , akkor is csak olyan , mintha színlelne mindent , igazából én azt látom rajta , hogy a kedvemért csak hagyja magát , hogy megkeféljem , de valójában azt várja , hogy mikor lesz vége .

A szexen kívül , nem mondanám hogy különösebb problémánk lenne egymással , talán , de lehet hogy csak én látom s érzem úgy , hogy kissé mintha érzelmileg is , el távolodott volna tőlem , de nem jelentősen .

A gyerekeket nagyon szereti , de ki is készítik idegileg .

Türelmetlen és fáradt , ideges .

2023. febr. 15. 08:48
 22/23 anonim ***** válasza:
Na akkor hasonló a helyzet mint nálunk. Azért az én feleségem nem volt ennyire elutasitó. A gyerekek miatt több lett a munkája,ez kihatott főleg a szexre. Idővel gyerekek nagyobbak lettek,önállóbbak kezdtek lenni több időnk jutott egymásra. Persze emlitettem neki a problémát,azt mondta,hogy nem igényli annyia a szexet mint régebben. Megpróbáltam neki segiteni,többet voltam otthon,ház körül,gyerekekkel többet foglalkoztam,családi programok. Aztán kezdtek a dolgok lassan javulni. Beszéltél vele erről,hogy megváltozott a szülés után? Esténként a szex helyett inkább beszélgettem vele,lassan közeledtem felé mint az elején,mikor megismerkedtünk. Szóval egy kis udvarlás,egy kis romantika,azt a nők általában kedvelik. Ajándékokat mindig egy kicsit többet szebbet vettem mint eddig. Aztán szerveztem kettőnknek egy öt napos nyaralást. Gyerekeket rábiztuk a nagyszülőkre,aztán jól kitomboltuk magunkat! Onnantól kezdve minden rendben lett! De aztán végig igy kell lenni,ne csak addig foglalkozz a családdal mig rendben nem jön minden. Ez végig igy legyen! Hát én igy jártam szerencsére nem kellett orvoshoz fordulni! Sokan vannak igy,aztán egyszerre válás,egy frászt! Beszélni kell öszintén a problémákról,csak akkor lehet rá megoldást találni!
2023. febr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

22/ Örülök hogy neked mind ez sikerült , amiket írtál .

Mi decembertől , februárig vagyunk gyakrabban együtt párommal és a gyerekekkel.

Február után már általában csak aludni járok haza , nekem ilyen a munkám sajnos.

Tehát most kezdünk el , távolodni ismét egymástól .

2023. febr. 16. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!