Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 42 éves a férjem, és már havi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 éves a férjem, és már havi egy huncutkodásért is könyörögnöm kell. Nyugodjak meg, más is így van ezzel?

Figyelt kérdés

12 éve vagyunk házasok. 2 gyermekünk van és kiegyensúlyozott kapcsolatban élünk. Legalábbis kívülről nézve. Én még mindig úgy rajongok érte, mint régen, és fáj, hogy már nem érzem, hogy ő is viszontszeretne engem.

Néhány éve vettem észre, hogy kezd elhúzódni tőlem. Továbbra is nagyon kedves volt, családi szinten semmi sem változott, a gyerekekkel is minden rendben volt, mégis azt éreztem, hogy egyre inkább távolságot tart. Egyre ritkábban közeledett hozzám. A nemiélet egy idő után már csak heti egyre, kétheti egyre csökkent. Manapság már annak is örülök, ha havonta egy alkalommal felém néz. Sokáig próbálkoztam, sexi fehérneművel, gyertyafénnyel, mindennel, ami eszembe jutott, hogy ismét meghódítsam, de egy idő után már inkább nevetségesnek éreztem magam. Ha kérdezem, hogy mi az oka az eltávolodásának, mindig kitér a válasz elől. Mindig csak azt mondja, hogy minden rendben, nem érti, miért aggódom, és hogy természetes, hogy a házaspároknál idővel hűl a szenvedély. Persze arra is gyanakszom, hogy másnál keresi a boldogságot, csak mikor? Hiszen ő megy délután a gyerekekért, nincs olyan este, amit ne velünk töltene, nem tudom elképzelni, hogy mikor jutna ideje egy másik nőre. Lehetséges, hogy 42 évesen már nem kívánja a testi kapcsolatot? Gondoltam rá, hogy megcsalom, de szeretem, és nem is vágyom más férfiakra. Mit tegyek?


2023. febr. 1. 18:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%

8 Az ilyen prosztók mint te nagyon könnyen kiröhögtök valamit, amit nem értetek. De nem neked írtam, vagy nem tűnt fel? Ostoba... :D Egyébként meg ne sózd annyira a krumplit a mekiben, mert az embereknek nem tesz jót és ha állott dobd ki bazmeg utálom ha nem friss, ennyit tudnál megjegyezni 8 általánossal... Nem bírom elviselni az ilyen buta lényeket.


Amúgy minden szavam komoly volt, csak gondolom abban a korban vagytok, amikor még azt hiszed magadról elpusztíthatatlan vagy, cigi pia zabálás semmi nem árt. Majd rájössz barom sorra kerülsz te is a vágóhídon. :D


Ennyi idióta van itt, aki nem a való világban él? Magyarország vezető a szív és érrendszeri bajokban, vagy mit gondoltok csak a 80+ éveseket érinti?

Egy 42 évesnek már simán lerakódások vannak az erekben, első számú oka lehet a csökkent libidónak. Szar genetika egészségtelen életmód ennyi.


9 A mesének vége? Amúgy is szar volt.

2023. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%
Szemét ember vagy. Beszélgetés mielőtt bármi megcsalás gondolat jönne!
2023. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%
Ràdunt ez egyértelmű jobb nem lesz csak kevesebb szex.vagy keresel szeretőt vagy élsz szexmentes apàcaként életed végéig.vagy keresel egy igazi ffit.
2023. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
21%

Persze ráunt agyalágyult, egy férfin ha ott a vágy miért ne kéne a neje? Ilyet is csak egy barom irhat akinek nem volt tartós kapcsolata.

Sokkal inkább az, amit írtam az egészségi állapot romlásáról.

2023. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%
7-es és 12-es választ ugyanaz írta? Kicsit sarkosan fogalmaz, de nem ír butaságot. Amit hozzátennék, mint a libidó gyilkosát, az egészség legnagyobb ellenségét, a stresszt. Ha a férjed sokat dolgozik, sok stressz éri és nem tudja levezetni, ez is okozhatja, hogy nem kívánja a szexet.
2023. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Megismerkedtem egy nálam sokkal fiatalabb nővel, nem is gondoltam rá, hogy lehetne vele valami, bár nagyon tetszett. Ásított, és megkérdeztem, hogy talán nem aludta ki magát, most panaszkodik, vagy dicsekszik? Annyit mondott, hogy nincs oka a dicsekvésre.

Szóval, kérdező, nem vagy egyedül. Az ő férje azt mondja, hogy azért vonult vissza, mert nem tudja kielégíteni. Számomra furcsa, az ellenkezője tipikus, hogy a férfi nem törődik a saját teljesítményével.

Ha nem lennék ilyen öreg, feleségül venném...

2023. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Párom 43éves (F) én 32 (N) vagyok.

Nálunk az ellenkezője van. Olyan aktív szex téren, hogy volt rá példa utánaolvastam ez mennyire normális.

Van , hogy napi 3-4 is van. De van olyan hogy csak 1. Ez változó. Viszont még menstruáció sem zavarja. Akkor is igényli. (Szerencsére)

2023. febr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!