Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 42 éves a férjem, és már havi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 éves a férjem, és már havi egy huncutkodásért is könyörögnöm kell. Nyugodjak meg, más is így van ezzel?

Figyelt kérdés

12 éve vagyunk házasok. 2 gyermekünk van és kiegyensúlyozott kapcsolatban élünk. Legalábbis kívülről nézve. Én még mindig úgy rajongok érte, mint régen, és fáj, hogy már nem érzem, hogy ő is viszontszeretne engem.

Néhány éve vettem észre, hogy kezd elhúzódni tőlem. Továbbra is nagyon kedves volt, családi szinten semmi sem változott, a gyerekekkel is minden rendben volt, mégis azt éreztem, hogy egyre inkább távolságot tart. Egyre ritkábban közeledett hozzám. A nemiélet egy idő után már csak heti egyre, kétheti egyre csökkent. Manapság már annak is örülök, ha havonta egy alkalommal felém néz. Sokáig próbálkoztam, sexi fehérneművel, gyertyafénnyel, mindennel, ami eszembe jutott, hogy ismét meghódítsam, de egy idő után már inkább nevetségesnek éreztem magam. Ha kérdezem, hogy mi az oka az eltávolodásának, mindig kitér a válasz elől. Mindig csak azt mondja, hogy minden rendben, nem érti, miért aggódom, és hogy természetes, hogy a házaspároknál idővel hűl a szenvedély. Persze arra is gyanakszom, hogy másnál keresi a boldogságot, csak mikor? Hiszen ő megy délután a gyerekekért, nincs olyan este, amit ne velünk töltene, nem tudom elképzelni, hogy mikor jutna ideje egy másik nőre. Lehetséges, hogy 42 évesen már nem kívánja a testi kapcsolatot? Gondoltam rá, hogy megcsalom, de szeretem, és nem is vágyom más férfiakra. Mit tegyek?


2023. febr. 1. 18:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Az, hogy nem mászik rád napi szinten, még nem azt jelenti, hogy nem szeret.


Egész egyszerűen csak nem a testiség áll nála a középpontban és lehet, már tényleg belecsömörlött.


Ritkaság egy ffinél!

2023. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

"Gondoltam rá, hogy megcsalom"


Ne csald meg!


Akkor már inkább beszélj vele és kérjél rá engedélyt vagy el fogtok válni, mert azért büszkesége még biztos van neki is és nem lenne szép dolog egy rendes embert becsapni csak azért, mert neked magasabb a libidód.


Esetleg próbáljatok meg egy pszichológust/szexológust, hátha segít rajta.

2023. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
31%

Huncutkodás, sexi...

Felnőtt nő vagy, vagy egy bugyuta 12 éves?

2023. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Változtass a külsődön 1-2 apróságot
2023. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, máshol is vannak így ezzel - ahol ugyanúgy kihűlt, ellaposodott érzelmileg a kapcsolat. Ti nem egymást szerető pár vagytok, hanem csak lakótársak. Nevelitek a gyerekeket, viszitek a háztartást, kifele eljátsszátok a házasságot de belül igencsak üres.

A férjed eltávolodásának az okát nem lehet így a távolból megmondani. Keressetek fel egy jó párterapot ha az életed hátralévő 30-40-x évét nem ebben a boldogtalanságban akarod leélni és nem gondolod úgy hogy "na megkaptam az életre járó szexdózisom már nem kell több". Mert magától ez nem fog változni, önerőből nem fogtok kimászni ebből a gödörből.

2023. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%

Esetleg nem pocakosodott meg? Vérnyomása?


A sok koleszterin az erekben bizony a szexuális vágyat, de még az erekciót is gyengíti idővel.

Változtass étrendet ha eddig nem tetted, zsír/olajszegény, hússzegény, legfőképp szénhidrát szegény étrendre, édes krumpli, basmati rizs legfeljebb köretnek). Valódi rozsos kenyér stb. Péksütik, fehér kenyér zsemle tilos vagy nagyon kis mennyiségben. Meg a sok zöldség.

Plusz valami mozgás. Akár séta, túra stb.


Ha az erek tisztulnak, javul a véráram megoldja ezt a gondot is. Nők jobban védve vannak ezzel szemben egy bizonyos korig. (Ha szültek)


Ha nem változtat nemsokára jön a szívroham, agyvérzés ilyesmi vagy szabad leszel vagy gondozhatod.


Veled minden ok? Magasság, tömeg, cicik nem lógnak? Küldhetsz félmeztelen fotókat priviben hátha tudok valamiben segíteni :DD

2023. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
7-es, igazi szakember vagy 🤣🤣
2023. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%
Baromi sok ember elveszti az érdeklődést a szexualitás iránt 35-40 után. Főleg, ha hűséges is volt hozzád. Én is 12 éve vagyok a feleségemmel, és nagyon unom vele a szexet, bár én kötelességből mindig megbaszom, úgy 1-2 hetente. De én nagyon szeretem őt, és az nekem mindent felülír. Pár éve ez a heti 1-2 lement havi 1-2-re, érződött is a kapcsolatunkon. Akkor beújítottam szeretőket, prostikat, és azóta otthon is szívesebben szexelek.
2023. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
#7 p.nciképet kérjél vibrizéssel a nélkül nehéz a koleszterinszintet megállapítani 😂
2023. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez valamilyen szinten normalis, hogy egy ido utan kisse unalmas a szexualis elet. Mindenkit meg lehet unni, hiaba van szerelem/szeretet.


Kulsod rendben van? Nem hiztal el?

Ha csinos vagy, akkor szimplan a valtozatossag hianyat mondanam. Az ember genetikailag nem monogam.

2023. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!