Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől fájhat az együttlét és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fájhat az együttlét és semmi nem segít, ötlet?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve van ez a problémám, a semmiből jött és semmivel nem lehet gyógyítani..vagyis eddig semmivel nem sikerült. Voltam már magán nőgyógyásznál, mindig kapok valami gyógyszert de semmi nem segít. Használtam már kúpokat, különböző gyógyszereket. A tüneteim: fájdalmas pisilés, együttlét, olyan mintha égne belül, sajnos jobban nem tudom leírni..de már elvesztettem minden reményem, már arra se emlékszek milyen ha nem fáj… 20/L
2023. jan. 30. 15:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy mindig vettek kenetet, volt vizelet teszt is. Negatív volt mindenem
2023. jan. 30. 15:41
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig ezt csak szakorvos tudhatja ...így passz.
2023. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj másik dokihoz, míg ki nem derül mi okozza. Sajnos valószínűleg magától nem fog elmúlni :(
2023. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha 2 éve probléma nálad, akkor elötte mi volt? (Vagy mi nem volt? Pl szex?) Partnertöl független? (esetleg csak egy partnerrel volt tapasztalatod?) Védekezel? Milyen modszerrel? Masztizol? Annál van problémád? (Indulásként talán ennyi kérdés elég. Jobb lenne ha itt válaszolnál, de ha ugy gondolod, irhatod priviben is.)
2023. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meglepődtem milyen gyorsan jöttek válaszok, 2. Látod valahogy ők se jönnek rá..azt hittem van esetleg más itt aki tapasztalt hasonlót. 3. Persze, csak a pénztárca se bírja:( 4. Előtte soha semmi bajom nem volt, a mostani párom előtt is voltam mással, ott se. Nem használunk semmit, nem szoktam.
2023. jan. 30. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont ugyanez a bajom. Urológiára menj el. Engem most küldték hólyagtükrözésre, az is negatív (szerencsére). Kapram egy gyógyszert, ami segít ellazítani a hólyagizmokat, mert állítólag az is okozhat ilyet, ha nagyon görcsösek. Meg nem tudom, hogy jó lesz-e.

Ja, és napi 3 lier folyadék. De nem saccra! Két 1.5 l-es palack legyen előtted, és nap végére minimum annyit igyál meg. Az nekem mindig megoldja. Kell pár nap, vagy hét, de eddig ez a lgjobb módszer.

2023. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor is fáj, ha nem élvez beléd vagy gumit használtok?

Nekem 2 ilyen esetem volt életemben.

1. Terhesség alatt annyira felborul minden, hogy szinte viszkettem és kipirosodott a bőröm az spermatol (első terhessegnel nem volt ilyen, szülés után elmúlt).

2. szinte egy évembe tellett rájönni, hogy allergiás vagyok bizonyos szerekre. Legalább 10 évig használtam ugyanazt a popritorlot, tusolot. Valamit változtattak benne, mert ilyen tüneteket okozott.

2023. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6. Borzasztó hogy sajnos neked is ez a problémád:( Voltam urológián, mert ismerősöm mondta nem-e vese gond vagy valami. Ott is magánba mentem, mert ugye ott nem hónapok a várakozási idő…Szerencsére nem volt semmi, a vizelet teszt is onnan volt és negatív volt..Megpróbálom a folyadékot, köszönöm!
2023. jan. 31. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!