Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés látni azt amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés látni azt amikor a párodnak,más okoz gyönyört?

Figyelt kérdés
Ezt a swingert és cuckoldot átélőktől kérdezem,hogy ez milyen érzés.

2023. jan. 29. 15:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

10

Persze, írd le. :)

A vibri pénisz alakú volt?

Ha igen, nem zavarta?

2023. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kimondottan pénisz alakú volt,hanem ilyen sima. De ha a prosztatát izgatom, akkor inkább az ujjaimat használom ;)


Sok minden volt amikért oda voltam és alig vártam már hogy élvezze,élvezzem vele. De ezt így ketté szedni nagyon nehéz lenne,mert tényleg mind a ketten élveztük. Biztos más szinten, de nagyon élveztük.Volt úgy hogy együtt szoptam faltam imádtam a farkát egy másik nővel.Megadta nekem a dupla érzést is, mindenhogy,punciba duplán vagy popsi és punci is volt egyszerre. Csókolóztam nővel az ő és az én örömömre,nyatam nőt miközben ő a nőciben volt, de volt mikor bennem volt közben. Sokszor volt ez fordítva is. Nimcs bajom a spermával sem, sok dolgot ki lehetett így próbálni.Rájöttem hogy mikor izgatva vagyok nagyon szeretek pl nyalni.Addig ezt nehéz volt elképzelnem. Nagyon szeretek alárendelt lenni mikor kettesben vagyunk. Ilyenkor ténylegesen használ és imád, de van példa szeretkezésre is. Volt olyan hogy csak nyalattam magam egy pasival miközben őt szopta egy nő, de volt már így hogy egy nő nyalt közben,amíg ő lassan dugott egy nőt és fogta a kezem. Nagyon édes remegős élmények ezek,mind belül mind kívül.🙂

2023. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk olyan mint a nudista strand: a legelső 5 perc baromi furcsa és zavaró, aztán meg szinte fáj felöltözni.

A legelső csoportos első fél órája kissé zaklatott érzésekkel volt tele, de azóta szuperül működik.

2023. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%

12: punciba duplán?

Nem tágulsz ki tulságosan??

Én páromba egyedül is alig férek, pedig tökátlagos vagyok.

Mivel tudom rávenni a páromat a szabadabb felfogásra? Túlsàgosan visszafogott.

Offolunk... vagy írhatsz privátban is ha ráérsz... köszi

2023. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%

14


"Mivel tudom rávenni a páromat a szabadabb felfogásra? Túlsàgosan visszafogott."


Valószínűleg semmivel.

Felnőtt emberek nem szoktak egyik napról a másikra ekkorát változni

Persze nem tudom a párod melyik szintén van, és a sajátomból indultam ki.

Az én feleségem 42 lesz, és elég konzervatív.

Több mindent feldobtam neki,pl swinger, többes, prosztata orgazmus, de nem az a típus.

A szerpejátékig jutottunk el.

2023. febr. 8. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre furcsa volt, de pár perc után feloldódtunk. Férjem (akkor még csak párom) vetette fel az ötletet. Elsőre pár alkalommal férfiakat vettünk be harmadiknak. Utána nőket is. Én kifejezetten izgatónak találtam, ahogy a férjem engem kényeztet, miközben egy másik nő őt elégíti ki.
2023. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!