Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés az ha el kezd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az ha el kezd nedvesedni a puncid?

Figyelt kérdés

Érzed azt hogy nedvesedik, vagy esetleg csöpög?

Nedvesedéssel együtt tágul is?

Ha nagyon benedvesedsz akkor kevésbé érzed magadban a fiút?


Ha van egy fiúk akivel csak ismerkedsz de vonzónak találod és megsimogatja a hátad az már ki tud váltani nedvesedést vagy ahhoz több kell?


2023. jan. 27. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű érzik a csajok, mert nekem sok csajom mondta olykor-olykor, hogy hú, már nedves vagyok ...
2023. jan. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem csöpög semmi, ha eléggé benedvesedik akkor természetesen tágul is. Olyanra nem volt még példa hogy ne éreztem volna a partnert. Egy hát simogatás pedig nekem kevés ahhoz hogy nedves legyek.

Nem magát a nedvesedést érzem, hanem azt hogy felizgultam, hogy vágyom a szexre, hogy már szinte bizsergek.

2023. jan. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

#2

"Nem magát a nedvesedést érzem, "

Furcsa, mert nekem meg azt mondák sokszor a csajok, hogy "benedvesedtem", volt olyan csajom aki néha azt mondta, "már térdig nedves vagyok".

2023. jan. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Nekem lüktet a csiklóm ha felizgulok, akkor már tudom hogy nedves leszek.


Ha ülök és mozgolódok akkor érzem hogy nedves, kicsit kellemetlen. Ha wcre megyek látom hogy folyik és megtörölnöm is nehezebb magam :D


Szexnél a surlodás a lényeg szóval ha annyira nedves vagyok akkor kevesebbet érzek de nem megy az élvezet rovására


Ha valaki annyira vonz és az elején vagyunk akkor elég lehet hozzá pár érintés is

2023. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok nő, de szerintem érzik. Sokszor előfordult, hogy egy kis popsi simogatás, vagy beszélgetés a szexről elég volt ahhoz, hogy teljes magabiztossággal tolja le a bugyiját, és mutassa meg hogy "Nézd mit tettél, teljesen átázott miattad" Ha nem éreznék, akkor szerintem ez is másképpen zajlana.
2023. jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csöpög, de nyilvánvalóan érzed. Egy hátsimogatástól max. akkor indulsz be ha extrán bejön neked a pasi és ott sem mindegy hol és mikor történik. Egy szimpla beszélgetés, vagy éppen egy táncparkett közepén.
2023. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen érezzük ha már benedvesedtunk.. Ezzel ergo tagulunk is..

A hát simogatásra benedvesedes túlzás.. Persze ha szex közben erzekien simogató stb belehet attól is.

De egy szimpla beszélgetés közben nem :)

2023. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!