Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen anonim szexpartnerkeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen anonim szexpartnerkereső oldalak léteznek?

Figyelt kérdés
20as éveim elején vagyok, szeretném egy kicsit kiélni magam szexuálisan. Viszont nem tudom hogy kezdjek neki, hol keressek partnert hozzá. Tinder és társai kilőve, nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni magam ha netán megtalálnának a munkatársaim vagy ismerőseim. Tippek?
2023. jan. 27. 21:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Vagyaid. hu
2023. jan. 28. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is a tindert javaslom. Rakj fel csak egy "fekete képet", fogják venni a pasik a célzást hogy szexet keresel. Aki tetszik azt jobbra húzod a többi meg már adja magát. 🙂
2023. jan. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A többi oldal szerintem gagyi, "gagyi pasikkal". Ha fiatal vagy gondolom jó pasit szeretnél nem egy 50-es házas faszit, akinek kb te vagy a 100.ilyen.
2023. jan. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez nem elég anonim? :D
2023. jan. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Eropolis.hu


Ott kèp nèlkül is tudsz, illetve van lehetősèg, hogy tirzìtsd a kèped, ezàltal csak a formàid fogjàk làtni, de konkrètan nem lehet felismerni.


Sokan olyan kèpet raknak fel ahol az arcokat nem is lehet làtni.



Èn pl talàlkoztam onnan olyannal aki a mèdiàban dolgozott ès ugyan ùgy nem akarta, hogy felismerjèk. Szòval a talàlkozàsnàl derült ki, hogy tetszik-e. Nem tetszett, de nem is bukott le, hogy fent van.

2023. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha csak szexet keresel akkor nőként nem kell arcképet kiraknod (azt majd cserélsz amikor eljön az ideje). A pasik fordított logikával működnek mint a nők - sokkal inkább az alakodra, "testedre" lesznek kíváncsiak :D
2023. márc. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!