Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen anonim szexpartnerkeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen anonim szexpartnerkereső oldalak léteznek?

Figyelt kérdés
20as éveim elején vagyok, szeretném egy kicsit kiélni magam szexuálisan. Viszont nem tudom hogy kezdjek neki, hol keressek partnert hozzá. Tinder és társai kilőve, nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni magam ha netán megtalálnának a munkatársaim vagy ismerőseim. Tippek?
2023. jan. 27. 21:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a válasz a kiírásoddal kapcsolatos jó tanács és nem válasz a kérdésedre: nem nagyon fognak szóba állni veled a nők, ha nem raksz fel képet magadról. Ha mégis feltöltesz egyet, még az sem garancia a válaszadásra. Külsőleg meg kell ütni egy bizonyos szintet, jókor kell jó helyen lenni. A szerencse nagy tényező, ha például olyankor regisztrálsz be, amikor a nők beleuntak a keresgélésbe és csak kamusokkal futsz össze.
2023. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

A nő én lennék ebben az esetben.

Azért köszi, gondolom fordítva is így működik. Valami vakrandi típusú oldalra gondoltam, de nem nagyon tolonganak itt válaszokkal, szóval úgy sejtem más se nagyon hallott ilyesmiről

2023. jan. 27. 21:47
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
#1-es vagyok. Ebben az esetben Goldengate.hu, de ha kulturáltan szeretnél ismerkedni, akkor írj nekem. Vevő lennék a dologra. :)
2023. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A goldengate szerintem nem erre lett kitalálva.

Régen a gyalogló volt valami ilyesmi mint amire gondolok, de úgy hallottam manapság már kritikán aluli.

2023. jan. 27. 22:02
 5/16 anonim ***** válasza:
Szexrandi, vágyaim, adultpixie.
2023. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Goldengate, eropolis, szexrandi, viszony - ezek a legnagyobbak. Ezzel együtt készülj fel rá, hogy levéldömpinget fogsz kapni, napi 30-50 levél (annak függvényében mennyire vagy csinos), a beérkező levelek 99%-a kuka. Sablonlevelek, idióták, kamus recskamatyik hada fog megrohamozni, de majd rájössz. Kis rutinnal, jó megérzéssel, némi tapasztalattal elég jól lehet majd szűrni.

Ha diszkrét alkalmit keresel azt meg bárhol megtalálod, elég lemenned egy szórakozóhelyre. Ha ennél is explicitebben akarod akkor meg egy swingerbe (szóló nőknek amúgy is ingyenes).

2023. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Pedig a Tinder az pont ilyen dugóapp. Ott találhatsz szimpatikus férfit magadnak és 99.9%-uk nem ellenezne egy puszta szexkapcsolatot. Ha az internet eldugott bugyraiban keresgélsz, ahol a férfiak elvágnák egymást torkát egy kis morzsányi figyelemért a másik nemtől, akkor ott olyan kaliberű férfiakat fogsz java részt találni (értsd: nem egy főnyereményt).
2023. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyébként a Tindert úgysem értem... kirakod hogy társaságot keresel. Ha nem félrelépni akarsz akkor mi a gáz abban? Biztos lehetsz benne úgy is, hogy a jelentkező pasik 99%-a nem társaságot akar hanem csak dugni 😂 S látod a másik arcát, azt hogy ismerősöd-e.
2023. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Pont azt szeretném elkerülni, hogy lássák az arcom és felismerjenek.
2023. jan. 27. 23:28
 10/16 anonim ***** válasza:
#9 akkor maradnak azok az oldalak amit a #6-osban leírtam
2023. jan. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!