Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikortól számít valaki aggszűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számít valaki aggszűznek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és nem voltam nővel, egyedül érzem magam a legjobban, nem szeretem ha valaki folyton keress és hivogat. Egyszerűen nem vagyok társas lény hiába mondják hogy az ember az, és vadászöztönöm vagy minek hivják azt sincs. Nem érzem a késztetést hogy valakit "felszedjek". Persze a szex érdekel de egyszerűen nem tudnék/lennék hajlandó valakivel annyit törődni hogy abból kapcsolat legyen.
2023. jan. 25. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Halottál már arról hogy nem muszáj kapcsolatban lenni szexhez? Xd

Amúgy még talán nem számítasz annak, de 25 felett már biztosan.

2023. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1.Prostituáltak? Nem tudom mennyi nő fekszik le egy férfival csak úgy ingyen kapcsolaton kívűl.
2023. jan. 25. 22:22
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Sok. Nagyon sok. Lehet újdonság, de a nőknek is jó a szex, és köztük sem mindenki akar kapcsolatot.

De ha eddig nem jutottál el, akkor feleslegesen magyarázok, úgyse tudnál felszedni erre csajt :D

2023. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Akkor meg tök felesleges a kérdésed is, menj prostizni vagy halj meg szüzen :D
2023. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lefekszenek kapcsolaton kívül is, ezt hívják alkalminak, vagy szexkapcsolatnak. Viszont bocs bro' de érzelmileg elég felszínes vagy és sekélyes. Nem sértés, tanács: keress egy jó pszichomókust!
2023. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha szerinted felesleges ne nézegesd a kérdést, megoldva, pont.
2023. jan. 25. 22:33
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Ne görcsölj ezen, mert annál inkább nehezebb lesz. Én sem vagyok egy nagy társasági ember, nekem sem volt még csajom. Elnézve 1-2 ismerősömet, - akik már jó pár éve benne vannak a dologban - hát inkább kivárom a nekem tetsző partnert. Olyan alakokkal jönnek össze az ismerőseim... Az egyiknek a barátja elég szélsőséges fazon, a másiknak a pasija kétszer annyi idős, mint a csaj, valakinek meg olyan csaja van, hogy frászt kapnék tőle. Ne erőltetsd, majd úgy is alakul valahogy! De azért ne zárd el magad teljesen az emberektől!
2023. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem fogok rólad beszélni , mert nem ismerlek , de azt tudom , hogy én 29 éves szűz f vagyok és ennek az egyik fő oka a félelem az intimitástól.

Az önátadás és a bizalom amin kell dolgozni talán.

2023. jan. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én nem félek, inkább elintézem magamnak és nem kell a (számomra) felesleges körítés hogy fűzögetni valakit meg miegymás.
2023. jan. 26. 00:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Oks
2023. jan. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!