Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmnek érzékeny a csiklój...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek érzékeny a csiklója ha mindig 2 perc orális kényeztetés után orgazmusa van?

Figyelt kérdés
2023. jan. 24. 09:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%

#8 "gondolom a jobb kezeden kívül nem volt még barátnőd soha az életben."


Hát igen... valószínűleg én nem voltam még nőkkel... és nem az a kérdező, aki szerint a barátnőjének menetrendszerűen két perc alatt orgazmusa van mindig :)

2023. jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevesled az időt, akkor ne csak a csiklóját ingereld. Foglalkozz a a többi résszel is. Hüvely környéke stb... Így elhuzható az l, hogy hamar elélvez. N
2023. jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%
Szexualitás nem neked való.
2023. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Neked sem.
2023. jan. 24. 11:17
 15/23 anonim ***** válasza:
84%

LOL :D kisgyerek játssza a nagyfiút.


öreg a kommunikációd az utolsó vesszőig azt mutatja, hogy egy éretlen kölyök vagy

2023. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nahát, hirtelen nyelvész professzor is lett itt a heteroszexuális kategórián belül. Gondolom az élet iskolája nevelt ki téged is :D
2023. jan. 24. 11:22
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha két perc után orgazmusig nyalod akkor vagy a csajod tud könnyen eljutni a csúcsra, vagy veregesd meg a vállad és jól nyalsz neki. Ettől még nem értjük mit is szeretnél konkrétan megtudni??? Érzékeny csikló érdemrendet küldjünk nektek vagy mi? 😂
2023. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
65%

17# nekem is ez a bajom, de akkor idézzük

"Barátnőmnek érzékeny a csiklója ha mindig 2 perc orális kényeztetés után orgazmusa van?"

Első válasz, igen, érzékeny, mert éppen orgazmusa volt az imént.

Második ha mindig 2 perc alatt orgazmusa van.

Oké, nem értem hogy miért pont mindig 2 perc, de legyen.

Válasz : akkor jól csinálod, nem értem ebben mi van még, amire választ kellene adnunk!

Te jössz kérdező....

2023. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
71%
mi a kérdés?
2023. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
80%
Ez a kérdés tökéletesen megmutatja, hogy mennyien csak provokálni akarják a másikat és csak veszekedni járnak ide.
2023. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!