Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ciki ha 25 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki ha 25 évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon visszahúzódó vagyok, még nem volt barátom se, nehezen nyílok meg, járok pszichológushozm is emiatt.
2023. jan. 22. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
En 43 evesen is az vagyok de leszarom
2023. jan. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonymousreview60 ***** válasza:
83%

Szerintem nem gáz, mivel lány/nő vagy.

Szokták azt mondani, hogy ami késik, nem múlik, de ez nem igaz. Amíg nem élsz szexuális életet és teszel szert párkapcsolat(ok)ra, nem tudod hitelesen eldönteni, hogy mi a jó neked, nem csak azt, hogy esetleg "elég jó". Nőknél hamarabb bekattan a biológiai óra, és akarnak gyereket. A tapasztalatszerzésre fordítható idő rövidül le ezzel. Persze ettől most még ne feküdj le az első akárkivel!

Nagyon helyes, hogy pszichoterápiára jársz. Ha nem csak jelen vagy a terápián (mint én egy darabig) és nem kötözködsz a pszichológussal sokat (ellentétben velem) és otthon is "dolgozol" magadon, akkor sikerrel fogsz járni. Előfordulhat (mint velem), hogy kiderül, hogy nem is szexuális élet megkezdése a legnagyobb bajod, csak az látszik legjobban neked.

A terápia mellett csinálj olyan dolgokat:

amiket szenvedéllyel tudsz művelni (főzés, dzsúdó, festés, hótmindegy mi), mert ezek szinesítenek téged,

amik növelik az önbizalmadat.

Edz, mert a fittség = 1/2 szépség!

Tanulj meg jól(!) sminkelni (ha még nem tudsz)!

Más: Van olyan ismerősöm,aki 34 felett fogszabályoztat. Tipikusan, amíg így magadon dolgozol, és nem pasizol amúgy sem, pont alkalmas erre, ha kell.

A terápia segít neked megoldani a problémádat (de nem oldja meg helyetted). Az utóbbi lépések pedig segítenek a kapcsolatteremtésben.

42,8 FHET

2023. jan. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Semennyire.
2023. jan. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon...
2023. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemtől függetlenül nem gáz.Senkinek semmi köze hozzá hogy szűz vagy e vagy sem. Ha te így érzed magad jól akkor okés, ha meg vágysz rá akkor próbálkozz(randik,bulik,tinder stb....).Aki meg ezért leszól azt meg szard le magasról.
2023. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idős nőnek már nagyon fog fájni,ha mégis lefekteti egy nagy kemény peniszu férfi!Annak már nem fog rugalmasan kitagulni a szuzhartyaja!
2023. febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!