Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban ha kijott az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban ha kijott az aranyerem és fáj de attól még szeretnék szexet hogy mondjam el hogy ne undorodjon meg tőlem?

Figyelt kérdés

2023. jan. 19. 02:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Fordulj orvoshoz. Sürgősen.

Teljesen tönkre teheti a szexuális életedet.

2023. jan. 19. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
A kezeletlen aranyér nem túl jó dolok..
2023. jan. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Na várj.

Te nő vagy férfi vagy?

Meg a férfinak nincs szükség a popojara szexhez (alapból)

Ha ni vagy akkor még ott a punci.

Vagy nem ertem

2023. jan. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nő vagyok de attól még odaér kézzel mert mindig odaer és meg is láthatja és félek hogy megundorodik.

Ja és nem kezeletlen szedem a gyógyszert és a krémet használom,

2023. jan. 19. 07:34
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Ez esetben is őszintének kell lenned, és pár hónapig ha lehet, a keze se érjen "oda". Ezt palástolni a saját egészséged kockáztatásával őrültség lenne.
2023. jan. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na análozzatok.
2023. jan. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

konkrétan mondd meg, hogy ez van

ebben mi ugyan az undorító? egészségügyi probléma. mindenkinek akad basszus. hány évesek vagytok?


de ha fáj, akkor el tudod magad engedni egyáltalán szex közben? van akinek ülni is vagy épp mozogni is fáj. basszus, azért eléggé dolgozik ott lent minden szex közben.

lehet inkább pihenned kéne pár napot. csak ki lehet bírni. nem hónapokról beszélünk, ha kezelve van

2023. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hülye solog5 de nem lehet az hogy téged nyelvel kényeztet majd ha már jó volt te is kényezteted szájjal?

Átmeneti ideig. Míg nem javul az aranyér

2023. jan. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Feltétlen műttesd meg, egyrészt egészségügyi okokból, másrészt valóban nem túl esztétikus.

Én is megoperáltattam már régen, mivel én elvárom a nőktől, hogy kinyalják a seggemet, bár, amíg megvolt az aranyerem, addig is kinyalták minden további nélkül.

2023. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál nem kell műteni . Majd elmulik a doki azt mondta az étkezésen kell változtatni mert amiatt jött ki. Egyenlőre még nem mertem elmondani neki.. most attól félek hogy ha ezt így mondom illuziorombolo és majd nem áll fel neki
2023. jan. 19. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!