Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan hogy valaki véletlen meglátott titeket meztelenül?

Figyelt kérdés
2023. jan. 18. 18:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
#10 akkor ne nézze, kívánságműsort ne rendezzek neki? Nem mutogatom magam direktben, ha látja-látja, de nem érdekel tetszik-e neki vagy sem (nekem se tetszik mindenki).
2023. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%

Meztelenül gyakran, véletlenül csak egyszer... :D


Elsős egyetemista voltam, első hét koleszban, kis faluból jöttem fel, azt se tudtam, hol áll a fejem, mai napig nem értem, hogyan, de bementem a fiú tusolóba zuhanyozni. Befele épp nem volt bent senki, jövök kifelé egy szál semmiben (lányok előtt korábban se voltam szégyenlős), ott áll két srác, és bámul... Három másodperc hatásszünet, mire felfogom a dolgot, magamra csavarom a törölközőt, mosolyogva rájuk köszönök, és lelépek...


Aztán éjszaka nem tudtam aludni, és rájöttem, hogy igazából tökre izgató gondolat, hogy engem bámultak, és nyilván felizgatta őket is a testem, mert csorgott a nyáluk, így rá kellett jönnöm, hogy elég exhibicionista vagyok.


Azóta sokszor csinálok olyasmit, ami miatt "véletlen" megláthatnak, no bra pólózás kb alap, miniszoknya bugyi nélkül, kifekszem nem túl forgalmas, de azért járt helyekre topless napozni, koedukált nudi szaunázok, meg rendszeresen flangálok az albérletben elhúzott függönynél meztelenül, stb


(Bónusz pont az egészben, hogy imádom lepattintani a pasikat, akik ezek miatt azt hiszik, könnyű szabad préda vagyok :P )


23L

2023. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ez nagyon jó, Üdv a klubban.
2023. jan. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
#8-11 ...jjja! "Nudiba" nem mutogatja magát az ember direktben. Oda nagykabátban illik menni... Nem értem mire a nagy pofa, egy ártatlan kérdésre? Hol láttad azt a kérdésben, hogy lett -e belőle szex?... s akkor mivan?
2023. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36%

"koedukált nudi szaunázok"

Hol vannak koedukált nudi szaunák?

2023. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%

12-es, szép sztori, kár, hogy nem igaz😃.

A valóságban szerintem inkább egy idősebb, kövér nő lehetsz inkább, aki ilyesmiről álmodik😂

2023. jan. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

#12

😵😵😵??

2023. febr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!