Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Történt olyan, hogy egy haver...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt olyan, hogy egy haver meglátott titeket meztelenül (akár véletlenül) és volt valamilyen szokatlan reakciója?

Figyelt kérdés
Hogy reagált? És te?
2022. ápr. 15. 07:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
99%
Én lány vagyok,jött hozzám a legjobb bnőm, én pont fürödtem.Csak a törölközőbe voltam becsavarva és ahogy állt velem szemben leesett rólam.A reakcióján hetekig nevettünk.Kidülledt szemmel kinyögte ,hogy hú de nagy csöcsöd van! :-D
2022. ápr. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%

3,2,1, és tessék!

Recska indul.

😏

2022. ápr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Hát, éppen nem véletlen volt. Közösen toltuk a csajainkat, de mindketten hatalmasat élveztünk így. Utána meg is dumáltuk, hogy ez nagyon klassz volt. De fel is állt és elkezdtük verni, persze idővel már egymásnak, majd én be is kaptam neki. Hát, elsőre szokatlan volt, de baromi jó is. Sokszor csináljuk azóta a csajok nélkül is.
2022. ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Hétvégi esti buliba indultunk a haverral. Megbeszéltük, hogy nálam találkozunk, és onnan indulunk. Kicsit korábban jött, mint a megbeszélt idő. Akkor indultam zuhanyozni. Jó "panelszokás" szerint a fürdő és a WC egybe volt, neki meg, miközben zuhanyoztam, vizelnie kellett. Bejött, elvégezte a dolgát, közben jól megnézett. Nekem elkezdett merevedni a farkam a nézésétől. Szó nélkül ledobta a ruháit, és beállt a zuhany alá. Az esti bulit nálam, ketten tartottuk. Jó buli volt.
2022. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%

Volt párszor ilyen és mivel én nagyon szégyellős voltam kellemetlen volt.

A reakciók vegyesek voltak.Semlegestől a végignézésig és volt akivel beszéltünk is róla.

A legérdekesebb reakció merevedés volt.

Ahogy idősödtem egyre kevésbé zavart ha lát valaki.

2022. ápr. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, hogy láttak.

De az akkor volt, amikor nálam aludtak és át kellett öltözni.

Meg edzőtáborban tusolás közben.

Úgyhogy, semmi szokatlan reakció nem volt.

23 éves srác vagyok.

2022. ápr. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Edzés után meztelenül zuhanyzunk szóval sokan látnak így. Köztük vannak barátok is.
2022. ápr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Történt ilyen igen.Átöltözés,tusolás,betegágy, pisilés közben.

Reakció változó.Volt aki semmit nem mondott,de olyan is aki felizgult és kivertük egymásnak.De van egy haver akivel csak szimplán pucérkodunk és max magunknak verjük egyszerre ha nagyon merevedünk.

2022. ápr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Hát volt pl. tavaly nyáron, hogy haver rászedett, menjünk strandra, és ahhoz azért át kellett öltözni. Ja, tett megjegyzést, meg még fogdosott is. (följebb)
2022. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult - kb 20 éves voltam - hogy épp zuhanyoztam, akkoriban ha mentünk valahova haverral, általában tőlem indultunk, így sosem zártam be az ajtót, ha tudtam, hogy jön. Későbbre vártam, de megérkezett már és a nappaliban ült, mire meztelenül kisétáltam. Megjegyezte, hogy "jó nagy f*szod van baszki", ez pedig elindított egy faszméregetős hullámot, aminek a vége az lett, hogy egymás mellett kivertük.
2022. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!