Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Történt olyan, hogy egy haver...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt olyan, hogy egy haver meglátott titeket meztelenül (akár véletlenül) és volt valamilyen szokatlan reakciója?

Figyelt kérdés
Hogy reagált? És te?
2022. ápr. 15. 07:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
98%
Nyaralni voltunk a legjobb barátnőmmel, strandon 1 kabint béreltünk csak spúrkodásból. Megjegyezte, hogy szoptatásnál nem lesz gondom. WTF??? Közölte, hogy tejcsárdáim vannak. Ennek 8-9 éve, de azóta is folyamatosan megjegyzést tesz a nagy melleimre Rendszeresen, ha mélyebb a dekoltász "mi van, hoztál csöcsöt a többieknek is" irigyli...
2022. ápr. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

(Férfiként írok.) Fura visszagondolni arra, hogy emlékeim szerint egyáltalán nem volt lehetőség zuhanyozni se általánosban, se gimiben, tesi óra előtt/után sem (80/90es évek). Ráadásul csak alsónadrágig vetőztünk egymás előtt.

De amikor 12 voltam, sulin kívüli edzésen volt zuhanyzó, de valahogy nem egyszerre mentek a srácok, inkább egymás után, és nem mindenki ment pl én se, mondván h otthon lezuhanyzok (mivel akkoriban még szégyenős voltam.)

Furcsa volt 12 éves koromban meglátni más -sokszor nálam akkoriban idősebb- srácok pucér fenekét, meg farkát, némelyikük egyáltalán nem volt szégyenlős, bár általában hamar elhúztam a csíkot, szóval csak ritkán láttam pucér testet akkoriban.

Ugyanakkor (mivel akkoriban még nem tudatosult biszexualitásom) a csajok épp akkoriban, 12 éves koromban kezdtek nagyon érdekelni, és volt egy szellőzőnyílás általános iskolában a lányok öltözője és a mi öltözőnk között. Az én ötletem volt, h lessük ki a csajokat. :) Ami nehéz volt technikailag, mert elég vastag volt a fal, tehát ha fel is másztunk a nyílásig, lefelé nézve épp csak a túloldalon álló lány feje búbja látszott csupán.

Ovis koromban viszont fura érzés volt meglátni (olykor) a lányok puniját. A többi fiúval viszont feszengés nélkül pisiltem.

Huszas éveim során volt ismét olyan helyzet, amikor zavarban voltam kissé: naturista közegben akkor jártam másodszor, és végre el akartam menni zuhanyozni, mert kint a természetben találtunk végre valami kutat. A többiek már rég pucérkodtak, mire rám került a sor, és bíztattak, hogy hiába szokatlan nekem, senkit sem zavar ott a pucérkodás, vetközzek már le nyugodtan. Ott álltam egy szál faszban és hülyén éreztem magam, ők meg vigyorogtak. Azt hittem, azon vigyorognak, h látszik a farkam, de hát nyilván nem ezért, hanem hogy ennyire zavarban voltam. A többség huszonéves nő és férfi volt, mint én (akkorra pedig már hetek óta teljesen meztelen testek között sétáltam félmeztelenül). Fél óra, vagy egy óra se kellett, és örökre megszűnt a testi szégyenlősségem, legalábbis sétához, fürdéshez. Nyilván a szex más kérdés, az intim tevékenység számomra továbbra is és eldöntöm, mikor kivel csinálom. Tehát kettesben, esetleg ha egyszer gruppenre alkaom nyílna, akkor ott és akkor csak velük csinálnám, de hogy más is lássa, hogyan szexelek, az valamelyest zavarna.

2022. ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

#12-nek


Ugyanez volt nálunk is. Lepukkant WC, zuhany ami soha nem volt kitakarítva. Víz ugyan lett volna, de a csapkon nem volt tekerő... nem volt zárható WC fülke, deszka stb. A helyzet változatlan, a gyerekeim iskolájában is ugyanez a helyzet...

2022. ápr. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha márványból lenne az iskolai zuhanyzó, akkor se használnák. Nem fog nekiállni egy osztály a 10 perces szünetben lefürödni, mikor még az iskola másik végébe is el kell mászni megszáradva, felöltözve, átnézni, miből feleltetik majd. De ha lenne idejük, se használnák, a többség jóval szégyenlősebb annál.
2022. máj. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%

Kedves előző, nem látok rá a mai kamaszokra, itt Magyarországon szerinted manapság is ennyire szégyenlősek a kamaszok, hoyg ha volna idejük se zuhanyoznának egymás előtt?


Azonban sokszor olvasni, hogy edzéseken nem szégyenlik a kamaszok. Vagy az csak kamu/fantázia? Sok mindent lehetségesnek tartok. Viszont rég nem mozgok kamaszok között. Jóformán kamaszkoromban mozogtam csak kamaszok között, azóta alig.

2022. máj. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves következő, én se vagyok már egy ideje iskolás, de olyan nagy különbség nem lehet. Szerintem ez úgy van, hogy az eleve zárkózottabb, félénkebb, szégyenlősebb embertípusok (nyilván nem függ egyenesen össze, de azért valamennyire mégis) eleve nem járnak edzőtáborokba, de még irodalom szakkörbe se, sőt, sokaknak haveri/baráti társasága se nagyon van (ez azért itt GYK-n hamar kiderül, hogy sok az ilyen ember, élőben nem látod őket, mert gyorsan eltűnnek szem elől). Szerintem az edzőtáborban minden igaz, csak nem az edzőtábor reprezentálja az össznépességet. Meg tegyük hozzá, hogy egy edzőtáborban valószínűleg menőbb testalkatú srácok járnak, nem a százhúsz kilós Pannika meg a tölcsérmellkasú Ödönke, és ezer ok van még, amiért egyik-másik gyerek kevésbé szívesen mutogatja magát. Eleve ők nem fognak edzőtáborba jelentkezni se. Ahogy a többi zárkózottabb gyerek szintén nem.
2022. máj. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehet h ez tendenciózus, de visszagondolva, h én nagyon szégyenlős fiú voltam, viszont imádtam némelyik sportágat, és edzésen elég ciki volt, h miközben többen lazán elmetek zuhanyozni, én nem mertem. Az edzés vonzott, viszont más előtt puclérkodni: az zavart. Ma már nem vagyok szégyenlős, de akkoriban igen.
2022. máj. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
89%

Soha nem sportoltam,az alkatom sem volt ezáltal irigylésre méltó.

Egy-két barátommal láttuk csak egymást meztelenül strandon átöltözésnèl vagy mondjuk ha egymásnál aludtunk.

Nyolcadikban volt egy 3 napos kirándulás.Mindenki zuhanyzott,de klikkesedés volt.Egyszerre négyen voltunk bent,akikkel már előtte is láttuk egymást pucéran.

A legtöbben nem szívesen mutatkoztunk más előtt meztelenül,de volt egy-két nagyarcú srác akik direkt úgy öltöztek át még tesi óra előtt/után is hogy sokan lássák.

Gimiben kicsit javult a helyzet,de ott is több volt a szégyellős srác.

És hogy a kérdésre is válaszoljak,volt olyan hogy haverok megláttak véletlenül is meztelenül.Volt aki semmit nem mondott,elfordult,olyan is aki kíváncsiskodott.Talán a legszokatlanabb reakció 15 évesen ért amikor az egyik srácnak felállt mkkor látott és ezt egyáltalán nem is takarta.Persze hogy nekem is merevedésem lett,ki is vertük.

2022. máj. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolába tesi óra után öltözőbe zuhanyoztam, nem volt el szeparálva még csak zuhany függöny se volt, ott többiek előtt zuhanyoztam, ők furcsállták hogy simán meztelen vagyok zuhanyom bár ment a poénkodás vér szívás, mivel 3 dolog volt egyik nyugalmi állapotban is nagy volt kamasz koromba, másik nagy herékkel ez által nagy zacsi, a harmadig nagy sűrű szőrzet volt körülötte, tehát voltam minden dús szőrű stb, próbáltak poént csinálni de nem vettem magamra.
2022. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Történt gyakran

Tesi öltözőbe osztálytársak zuhanypztunk

Uszoda öltözőbe meg haver odaszólt hogy jó nagy farkad van

2022. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!