Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Örülnétek, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Örülnétek, ha egy kolleganotok rátok gondolva masztizna?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy csinos. Mit szólnál hozzá, ha kapcsolatban vagy? Vagy ha egyedülálló vagy?

2023. jan. 16. 21:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tetszene a dolog🙂Beszélgetnék vele erről.
2023. jan. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha jol nézki és nem csak maszti hanem be vonna engem is a játékba jobba örülnék neki.
2023. jan. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Örünék nagyon neki, de totál lehetetlen ez a dolog a valóságban, mert nem vagyok egy "imádnivaló" valaki...
2023. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Inkább annak hogy azt írná:

Minden reggel cumi

2023. jan. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, nem mondaná el, engem viszont felizgatna a tudat, hogy rám élvezkedik, ezért én is kiverném, de én sem mondanám el neki .így kvittek vagyunk, és titokban egymásra élveztünk.
2023. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Igen! Nagyon izgatna,tetszik!
aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!