Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan oldod meg, ha a párod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldod meg, ha a párod nem akar annyit szexelni, mint te?

Figyelt kérdés

Folyamatosan rossz érzésem van emiatt, és feszült is vagyok. Aki ilyen helyzetben van, hogyan oldja meg? Pl. önkielégítés? Vagy valami más? És mennyit segít?


Kérlek ha lehet, írd oda hány éves vagy és férfi vagy nő.

Én: 26/Nő


2023. jan. 16. 08:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Én masztival oldom meg a testi részét jelenleg is (amolyan távkapcsolatban vagyunk). Ez a testi vágyat eltűnteti, de a lelkit nem. A lelki részét beszélgetéssel oldjuk, ami néha átmegy szexchatbe... kor: 25, nem: nő.
2023. jan. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
A barátnőm nem vágyik annyi szexre, mint én, ezért kénytelen vagyok önkielégíteni. 25F
2023. jan. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
61%

Mintha csak magamat olvasnám. Én szeretőt fogok tartani. Nehezen vettem rá magam de mit lehet ilyenkor helyzetben tenni, ha a szo nem használ?

31/n

2023. jan. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
#3 Mondjuk korrekt ember módjára közlöd vele, hogy mások az igényeid, és szakítasz?
2023. jan. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Hát igen, ugyanez, sajnos hiába beszélgettünk róla, semmi változás. Én szeretőt nem szeretnék, mert a barátomba vagyok szerelmes, nem akarok mást, de annyira zavar már ez a dolog, hogy őszintén, nekem is átfutott már az agyamon.
2023. jan. 16. 08:13
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azért nem mindegy, hogy a libidókülönbséget mi okozza, és milyen mértékű. Ha pl nagyon stresszes az élete, de előtte szeretett szexelni, akkor azt kell megoldania. Vagy ha pl 10 szexre jut egy elutasítás, az masztival kezelhető. De ha pl heti 1x dug meg, de te 5-re vágysz és 10-et is elviselnél, és az életében sincs semmi, ami miatt ne kívánna, akkor szakíts és keress magadnak egy megfelelő partnert.
2023. jan. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%
#4 nem akarok szakítani, mert emberileg nagyon szeretem.
2023. jan. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
63%

#7 Akkor legalább annyi tisztesség legyen benned, hogy közlöd vele, hogy ha nem hajlandó változtatni a szexuális aktivitásán, akkor ne lepődjön meg a következményeken.


Én is boldogtalan vagyok az otthoni szexben. Én is szexelek másokkal, de a feleségem ezzel tisztában van, közölte, hogy a részletekre nem kíváncsi, és az otthoni dolgokból nem eshetek ki.

2023. jan. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Maszti + egyéb lányok.
2023. jan. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Bocs, 40 F.
2023. jan. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!